Виконавчий директор НОК України в Житомирській області взяв участь у засіданні Європейської Молодіжної Олімпійської Ради

Виконавчий директор НОК України в Житомирській області взяв участь у засіданні Європейської Молодіжної Олімпійської Ради

На минулому тижні у штаб-квартирі НОК Португалії в Лісабоні відбулось засідання Європейської Молодіжної Олімпійської Ради. Участь у заході взяли представники НОК з Ліхтенштейну, Литви, Туреччини, Швеції, Данії, Португалії, Норвегії, Польщі, Чехії, Австрії, Ісландії, Мальти та України. 

Представником від нашої країни виступив виконавчий директор НОК України в Житомирській області Богдан Коляда .

Молодіжна Олімпійська Рада Європи має на меті зміцнити мережу молодими лідерами, залучити молодь до управлінської діяльності олімпійським рухом, популяризувати спорт, професійні заняття спортом, сприяти розвитку і зацікавити людей в обранні спортивної кар’єри та розвитку галузі. Україна активно підтримує задані смарт-цілі, тому цьогорічний обмін досвідом з іноземними колегами, обговорення досягнень та спільне розпрацювання подальших векторів руху стали важливим кроком на шляху до їх реалізації.

Шукаємо шляхи зацікавлення молодих кадрів участю в керівних процесах спортивної галузі та її фінансування, зокрема за рахунок спонсорських коштів. Планів багато, але потрібні додаткові ресурси, тому їх залучення – одне із завдань відділень НОК на місцях. Проблема фінансування та заробітних плат для спортсменів, як виявилось, гостро стоїть і для інших країн також, тому разом розглянули можливі варіанти її вирішення.

В умовах сьогодення, для нас будь-яка діяльність ускладнена, бо ми ведемо її в умовах війни, про що Богдан Коляда наголосив під час свого виступу, розповівши, як Україна протистоїть ворогу, про наші втрати у війні та як агресія рф позначилась на спортивній галузі. Важливо розповідати європейській спільноті про війну в Україні, тож виконавчий директор відділення НОК Житомирщини вкотре принагідно висловив сподівання на підтримку та розуміння зі сторони Європи та про важливість зняття з міжнародних змагань російських і білоруських спортсменів.

Протягом двох днів, 15 і 16 квітня, учасники Європейської Молодіжної Олімпійської Ради   оцінили роботу та досягнення після перших зборів ради,

  •  окреслили стратегічні цілі на 2024-ий,
  •  побували на презентації нової Програми лідерів,
  •  був проведений семінар потенціального  лідерства в дії,
  •  відбулась презентація Програми «100 можливостей»,
  •  відвідали Центр високої продуктивності (досягнень) «JAMOR», спортивні об’єкти Португалії
  •  розглянули можливість України, як приймаючої сторони, однієї з таких зустрічей у майбутньому.

Олімпійські та загальнолюдські цінності: #OlimpicLab завітав до факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І.Франка (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Виконавчий директор НОК України в Житомирській області взяв участь у засіданні Європейської Молодіжної Олімпійської Ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*