Виплати військовим у 30 тисяч не будуть повертати

Виплати військовим у 30 тисяч не будуть повертати

Доплати військовим у сумі 30 тисяч не планують повертати. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Те, що запропоновано правкою до закону, не влаштовує абсолютно нікого, бо це прибирає мотивацію. Деякі керівники силових відомств говорили, що після того, як вони унормували систему оплати, в їхніх підрозділах з’явилося більше мотивації реально воювати, а не сидіти в тилу. Мотивацію потрібно шукати саме в цьому, адже не кожен з мільйонної армії знаходиться на передовій, як багато хто думає“,

– наголосив міністр.

За словами Марченко, наразі мова не йде навіть про часткове повернення доплат військовим, але відомство готове слухати військове командування про конкретні категорії, які потрібно мотивувати.

Наголошую, що бюджет на сектор оборони не зменшується, а навпаки зростає. Бойове розпорядження та визначення випадків схеми виплат – це рішення Головнокомандувача. У рамках бюджету ми говоримо: визначайтесь, робіть правильні системи мотивації. Але ми змушені ставити запитання, коли бачимо, що, наприклад, держава продовжує доплачувати по 30 000 грн., навіть коли у військовослужбовця встановлено факт дезертирства,”

– зазначив міністр.

Нагадаємо, що у квітні місяці Верховна Рада повернула доплати військовим, бійцям ДСНС та правоохоронцям. Однак згодом на розгляд Парламенту було винесено постанову Володимира Цабаля про скасування рішення про повернення доплат військовим.

Будьте першим, хто прокоментував "Виплати військовим у 30 тисяч не будуть повертати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*