"Вивалив своє причандалля": у мережі з'явилося відео із збочинцем, який мацає дівчаток у громадському транспорті (ВІДЕО) | Times ZT

“Вивалив своє причандалля”: у мережі з’явилося відео із збочинцем, який мацає дівчаток у громадському транспорті (ВІДЕО)

У мережі шириться відеозапис, на якому чітко видно чоловіка, який “розпускає руки” та ходить з “виваленим причандаллям” у громадському транспорті міста Житомира

Користувачу мережі “Ютуб” ADP Life вдалося записати на відео чоловіка, котрого, з його слів, знає пів міста.

“4.12.2019 їхав до Музикалки від Франка в тролейбусі 1а. Жителі міста Житомира будьте уважні, даний персонаж ходить з виваленим причандаллям, пристає до пасажирів в основному жіночої статі, а в тролейбусі їдуть діти!”, – йдеться в тексті публікації.

Також автор відео закликає жителів міста максимально поширювати цю інформацію, адже така поведінка чоловіка є неприпустимою та може призвести до психологічних травм після “потрапляння на його гачок”.

Нагадаємо, в житомирській маршрутці неадекватний чоловік приставав до малолітньої дитини.

Будьте першим, хто прокоментував "“Вивалив своє причандалля”: у мережі з’явилося відео із збочинцем, який мацає дівчаток у громадському транспорті (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*