Орбан: Україна має стати буферною зоною між Заходом та Сходом

Орбан: Україна має стати буферною зоною між Заходом та Сходом

Днями у розмові з колишнім канцлером Австрії угорський прем`єр Віктор Орбан, відомий своєю прихильністю до путіна заявив, що хотів би аби Україна і далі була захисним буфером між Заходом та росією.

«Подобається це українцям чи ні, але найкращою перспективою для України було б створення буферної зони між Росією та Заходом. Якщо цього не станеться, Україна втратить свою країну»,

— сказав Орбан.

При цьому угорський лідер не приховує, що попри його проросійські погляди, Угорщина нізащо не хотіла б мати спільний кордон з росією.

“Це наш інтерес — не мати спільного кордону з РФ, і ми завжди зацікавлені в тому, щоб між Угорщиною та Росією було якесь державне утворення. Досі це була Україна, і це було добре. Ми не хотіли цього змінювати”,

— заявив нещодавно Орбан.

Водночас очільник МЗС Угорщини Петер Сіярто, який нещодавно зустрічався з російським диктатором, наголосив, що Угорщина “не брала і ніколи не братиме участі в жодних діях, спрямованих на постачання зброї в Україну”, оскільки, на його думку, “тоді війна триватиме довше”.

Цікавим є і той факт, що на тлі подібних заяв відклав візит до України президент Франції Макрон, який мав оголосити про підписання двосторонньої угоди щодо гарантій безпеки. А журналісти The Washigton Post заявили, що інтерв’ю Карлсона з Путіним може вплинути на допомогу Україні від США, оскільки воно підтверджує зв’язок кремля з Республіканською партією Дональда Трампa.

Нагадаємо також, що угорські фермери також влаштували протест біля кордону з Україною.

Будьте першим, хто прокоментував "Орбан: Україна має стати буферною зоною між Заходом та Сходом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*