Як доглядати за холодильником Р

В домі можна обійтися без різної техніки – сучасних мультиварок, роботів-пилососів чи тостерів, але не без холодильника. Це дійсно найважливіший побутовий пристрій, тривала служба якого в інтересах кожного власника.

Отож при його виборі варто надати перевагу високоякісним моделям аби уникнути у подальшому застою вологи, неприємного запаху та навіть температурних коливань і надмірного шуму. А як зберегти максимальну свіжість продуктів у холодильнику протягом тривалого часу та доглядати за своїм пристроєм, щоб захистити від поломок, ми зараз розповімо.

Правильний догляд за холодильником, як запорука його тривалого “життя”

Холодильник, як і будь-який інший побутовий пристрій, буде служити вам довго лише за умови систематичного догляду. Умови тривалого “життя” вказаного пристою доволі прості:

1.Вчасне миття.
Візьміть за правило мити холодильник раз на тиждень, не відкладаючи даний процес на довше. В такому випадку прибирання буде легким та швидким і вам не доведеться боротися з неприємними запахами.

2. Використовуйте правильні засоби.
Сучасний ринок пропонує безліч різноманітних засобів для миття побутової техніки. Однак, обраючи засіб саме для холодильника, віддайте перевагу тим, які не містять у своєму складі кислоту чи хлор. І в жодному разі не застосовуйте порошки.
У випадку, якщо під рукою не виявилось спеціальних засобів – можна використати звичайний розчин соди або оцту. Ретельно нанесіть розчин на всі поверхні холодильника, а за півгодини змийте чистою водою та насухо протріть рушником. Після чого залиште на нетривалий час привідкритими дверці пристрою.

3. Уникайте перебоїв напруги.
Пам`ятайте, що одною з основних умов тривалого “життя” будь-якої техніки, і особливо холодильника, є постійна напруга 200 В, без коливань. Отож не варто підключати його до мережі без захисту від перепадів напруги.
Окрім того, спеціалісти рекомендують заради безпеки не розміщувати на холодильнику інші електроприлади.

4. Використовуйте запобіжні засоби, що попереджають виникнення неприємних запахів.
Іноді позбавитись неприємного запаху у холодильнику доволі складно. Тож краще взагалі не допустити його появи. Розмістіть на одній з поличок відкритий пакетик з активованим вугіллям. Воно вбирає непривабливі і різкі пахощі та зберігає свіжість.

5. Розумно розміщуйте продукти.
Аби уникнути різких та неприємних ароматів не кладіть на поличках поруч м`ясо з молочними продуктами та овочами. Задля запобігання протіканню готові страви тримайте у контейнерах. Щоб продукти довше зберігали свіжість розташовуйте їх на поличках відповідно до температурних потреб.

Як правильно розморожувати холодильник

Звичайно, що різні холодильники мають різні технічні характеристики. Зокрема, необхідність розморожування вашого пристрою залежить від типу його системи заморозки. І, якщо система No-Frost не потребує регулярної розморозки, а лише дбайливого миття раз на рік, то крапельна та гібридна системи передбачають систематичне розморожування холодильної камери кожні 6-8 місяців. Щоправда для цього потрібно лише звільнити полички та вимкнути прилад з розетки. За кілька годин розморожування буде завершено, а тала вода по дренажним отворам потрапить у спеціальний відсік над компресором. Потім ця волога випарується природнім шляхом.

І ще, якщо ви наразі вирішили придбати новий холодильник на свою кухню, то радимо пошукати його в асортименті магазину Алло. Тут кваліфікований персонал допоможе вам обрати найбільш якісну та відповідну вашим параметрам модель з привабливою ціною. А, придбавши, врахуйте декілька основних вимог до його розміщення на кухні: максимальне дистанціювання від нагрівальних приладів, встановлення лише на рівній поверхні , уникнення прямих сонячних променів та заземлення розетки, в яку ви плануєте підключити холодильник.

Будьте першим, хто прокоментував "Як доглядати за холодильником"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*