coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
1xfan manager
Stay with Ukraine
1X FAN models
coin24 crypto exchange

#Лайфхак: Як купити квартиру і не потрапити у пастку?

Лайфхак: Як купити квартиру і не потрапити у пастку
Лайфхак: Як купити квартиру і не потрапити у пастку

Кожен мріє про власну квартиру, простору та затишну, наповнену любов’ю та спокоєм. Адже дім для кожного – це як фортеця. Для того щоб сьогодні в Житомирі придбати власне житло, потрібно витратити чимало коштів. Родині з середньостатистичною заробітною платою, потрібно працювати близько десяти років, економлячи як на відпочинку, так і на продуктах харчування, аби назбирати гроші на власне помешкання. Купівля квартири – справа не легка та відповідальна. Підбирати і купувати родинне «гніздечко» потрібно уважно, зважуючи на усі плюси та мінуси, щоб не довелося жаліти та переплачувати двічі.

Як правильно вибирати житло, не попавши в руки аферистів? На що варто звернути увагу при купівлі квартири та який будинок кращий з цегли, моноліту чи панелі?

©times.zt.ua

Агентство нерухомості

Найпростіший та найшвидший спосіб підібрати квартиру – звернутися в  агентство нерухомості. Вони за короткий проміжок часу знайдуть помешкання за вашими побажаннями та параметрами. Але пам’ятайте, що агентство не зацікавлене в тому, щоб надати вам найкращий варіант квартири. Так вони, зазвичай, пропонують варіанти, які є у них в наявності, або ті, що уже довгий час не можуть продати. Отож, великих надій не покладайте на інформацію, яку ріелтори нададуть вам, адже вона буд не об’єктивна. Мало хто буде вказувати при продажі квартири на її проблеми та мінуси. В таких випадках покладатися можна лише на себе.

Подумайте чи зручний для вас район в якому ви бажаєте мешкати

Найнадійніший спосіб підібрати собі квартиру – це самостійно здійснювати пошук квартири. Звісно, це займе більше часу та великих сил, але так ви самостійно зможете все проконтролювати та підібрати найоптимальніший варіант.

Перш ніж придбати квартиру, вирішите в якому районі ви бажаєте мешкати. Після, ретельно перевірте його на транспортне сполучення, а саме на місцеперебування автобусних та тролейбусних зупинок. Це важливо, якщо ви користуєтеся громадським транспортом. Адже долати кілометр аби сісти в тролейбус, щоб доїхати до роботи не зручно. Також, поцікавтеся чи спокійний район, на скільки далеко від вашого майбутнього будинку супермаркет,  аптека та лікарня.

Якщо у вас є діти, чи в майбутньому планується поповнення в родині, зверніть увагу на розташування дитячого садочка, школи. Дізнайтеся чи є неподалік дитячий майданчик та в якому він стан, адже безпека ваших дітей – найголовніше.

Зверніть увагу на розташування самого будинку: загальний рівень впорядкованості  району, близькість до шумної траси.

На що потрібно звернути увагу зайшовши в під’їзд

Йдучи вибирати житло, зверніть увагу на під’їзд. Під’їзд – це обличчя всього будинку. Так ви зможете визначити рівень культури ваших можливих сусід. Все-таки краще, якщо в під’їзді чисто та немає сторонніх запахів, а на підвіконнику стоять вазони, а ніж, недопалки та пляшки від спиртних напоїв. Зверніть увагу на якість освітлення в під’їзді та перевірте стан ліфта. Обов’язково перевірте як працює домофон, адже, ніхто не бажає, щоб по під’їзду ходили чужі люди.

Бабусі на лавочках вам допоможуть

©static.imfast.com

Для того щоб мати загальне уявлення про мешканців будинку, виділіть декілька хвилинок для спілкування з майбутніми сусідами. Запитайте у них про організацію вивезення сміття. Також, поговоріть з бабусями, які завжди сидять на лавочках біля під’їзду. Вони завжди в курсі всіх подій, тому вони стануть джерелом інформації, стосовно власників майбутньої вашої квартири, сусідів та атмосфери в цілому. Все-таки хочеться мати адекватних та культурних сусідів, а ніж неадекватних та грубіянів. Бабусі поділяться інформацією, чому квартира продається та в якому вона стані.

Увійшли в квартиру не втрачайте пильності

Зайшовши у квартиру, уважно подивіться на стан підлоги та стелі, придивіться чи не протікають труби, перевірте якість та напір води. Не соромтеся ставити питання власникам житла, навпаки поводьтеся впевнено. Але пам’ятайте усю правду про мінуси квартири власники вам не розкажуть. Покупець має власне загальне враження, тому вам потрібно дивитися та вибирати квартиру не одному, а наприклад, з людиною, яка розбирається в електриці.

 Огляньте все житло до дрібниць, чи не має наприклад під великою картиною, дірки в стіні, чи не розколота плитка на кухні під столом. Гляньте чи хорошої якості вікна та двері, чи зручний для вас інтер’єр.

Не забудьте заглянути у вікно, який з нього краєвид. Не думаю, що вам буде приємно, коли із спальні видніє вид на сміттєзвалище. Ще одна порада, за один день переглядайте не більше двох варіантів квартир, тому що втомлюючись, ви втрачаєте пильність.

©times.zt.ua

©times.zt.ua

Цегла, моноліт чи панель. Що краще?

Мало хто звертає увагу при покупці квартири на матеріали, з якого збудований сам будинок. Важливим фактором при виборі квартири є не тільки ціна, а й якість. Цегла, моноліт та панель – найпоширеніші види будівельних матеріалів. У кожного з них є свої плюси та мінуси, отож перш чим купувати квартиру виберіть найкращий для себе варіант.

  • Цегляний будинок. Цеглу для будівництва використовували ще в Давньому Єгипті, сьогодні цей матеріал використовується доволі рідко, адже для зведення цегляного будинку потрібно багато часу та великих затрат. Великим плюсом цегляного будинку є прекрасна шумоізоляція, в такій квартирі ви не будете скаржитися на шумних сусідів. Ще одним плюсом є теплонепроникність, отже літом ваша квартира не буде нагріватися, а зимою охолоджуватися. Цегла має властивість вбирати та  віддавати вологу. Такі будинки більш екологічні та зручніші, купити таку квартиру можна на вторинному ринку, але за таке житло, ви заплатите чимало коштів. Цегляний будинок вам буде служити приблизно 150 років.
  • Монолітний будинок. Монолітні будинки з’явилися не так і давно, але вже набрали популярності. Вони будуються швидше за цегляні, але довше за панельні. В таких будинках погана шумоізоляція по опорним колонам, але хороша міжквартирними стінами. Купуючи квартиру в монолітному будинку, ви будите жити комфортно та спокійно. Мінусом є лише те, що підлога відлита з бетону та може бути не рівною. Через те, що моноліт з’явився не так давно на будівельному ринку, то його міцність покаже лише час.
  •  Панельний будинок. Панельні будинки швидко будуються та є дешевшими за цегляні та монолітні. Вони не є якісними, в таких квартирах погана шумоізоляція. Якщо ви      не бажаєте, щоб через стіни з сусідами було чути сторонні звуки, крики, плач маленької дитини чи музику то це не найкращий варіант для вас. Також мінусом у таких будинках є не найкраща теплоізоляція. Термін життя панельних будинків приблизно 50-75 років, але це залежить від конкретного виду будівель.

Також, цікаву інформацію про житлові комплекси, які будуються у Житомирі, ви зможете знайти за посиланнями:  «Олімпійський», «Театральний», «Фаворит», «Сіті-Парк», «Преміум Парк», «Прем’єр-Хол» , «Капучіно», «Княжий», «Полісся»,  «Домашній», «Мрія на Покровській», а також злощасна «Олвіта-Буд» , «Тетерівський бульвар», «Просторий», підпільний житловий комплекс «Динамо».

Вибирати та  жити в квартирі тільки вам та вашій родині, отож звертайте увагу навіть на найменші дрібниці, аби потім, вони не перетворилися на величезну проблему. Пам’ятайте, хто володіє інформацією, той володіє світом. Приємних, а головне правильних вам покупок.

Наталія ІЖИЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "#Лайфхак: Як купити квартиру і не потрапити у пастку?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*