Як потрібно вибирати матрац Р

Вага людини

Вага людини — один із аспектів, який потрібно враховувати, щоб правильно вибрати матрац. Чим більша вага, тим твердіший матрац потрібен для забезпечення належної підтримки та правильного положення тіла.

Широкий вибір матраців, які відповідають усім ортопедичним та анатомічним вимогам, представлено в інтернет-магазині  barin.ua/matrasy/.

Твердість виробу

Пінополіуретанові матраци м’якші і тому їх рекомендують худим людям. Вони швидко прогинаються і повільно повертаються у вихідне положення.

Якщо ви маєте  більшу вагу тіла, то варто вибирати пружинний матрац, який жорсткіший та забезпечує міцнішу підтримку. У разі якщо кожна пружина має власний текстильний чохол, то це дозволяє їй індивідуально реагувати на тиск тіла. 

Якщо ви замислюєтесь, як вибрати в Barin House матрац, щоб він відповідав вазі, не забудьте оцінити висоту виробу, яка зазвичай має бути біля 20 см. Однак більш важкі матраци для людей з надмірною вагою тіла можуть бути вищими.

Матрац для тих, хто має проблеми зі здоров’ям

  • Тим, хто відчуває біль або дискомфорт у поперековій області підходить більш м’який матрац, який дозволяє розслабити цю ділянку тіла. А з біллю у плечі або шиї бажано спробувати жорсткі пружинні або середньотверді поліуретанові матраци. Вони забезпечують більш стабільну підтримку верхньої частини тіла.
  • Якщо ви страждаєте на алергію, то рекомендується вибирати лише матраци, які не містять шкідливих хімічних речовин. Якщо на матраці є знімний чохол, який можна прати, чистити та прасувати, то це значно полегшує обслуговування виробу та запобігає накопиченню алергенів на матраці та всередині нього.
  • Тим, хто сильно потіє, слід вибирати матраци з найкращою повітропроникністю. Пінополіуретан має пористу структуру, яка дозволяє повітрю добре проходити і випаровувати зайву вологу. Крім того, в середині поліуретанових матраців є додаткові повітряні проміжки, а внизу — сітка, тому забезпечується надійна вентиляція. Пружинні матраци зі спеціальними зазорами всередині і сіткою внизу також мають хорошу повітропроникність.
  • Якщо ви страждаєте від болю в суглобах і кістках, то бажано придбати матрац, розділений на ергономічні зони. Кожна з них відповідно реагує на вагу та тиск певної частини тіла. Це допомагає підтримувати правильне положення хребта, більше розслабляти м’язи та покращувати кровообіг.
  • Тим, кому постійно холодно, підійдуть матраци з більш теплою основою, наприклад з шаром в’язкопружного матеріалу. Він реагує на тепло, що виділяється тілом, і приємно обволікає його.

Читайте також: Приємно й без стресу: як легко прокидатися зранку

Будьте першим, хто прокоментував "Як потрібно вибирати матрац"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*