Як прибирають новий сквер поблизу пам`ятника Голодомору: житомиряни обурені роботою комунальників (ФОТО)

У Житомирі на майдані Путятинському містяни активно відпочивають в оновленому сквері за пам`ятником Голодомору, а ось “побічний ефект” від такого відпочинку залишається надовго, адже прибирання території тут комунальники повністю ігнорують.

Місцеві обурені ситуацією, яка склалась у новому сквері: кучугури листя розкидані по всій території, на дитячому майданчику та пішохідній зоні все вкрите опалим листям, урни вщент набиті сміттям різного “калібру” – від дитячих серветок до пустих пляшок з-під міцних напоїв. Поряд із ними картинка ще більш неприємніша, адже пивні стакани, пакетики із залишками їжі, використані памперси та навіть “відлуння” романтичних посиденьок у вигляді порожньої винної пляшки та пластикових столових приборів, залишають прямо на лавках.

Старожили наголошують, що таким брудним сквер ще не бачили і дивуються бездіяльності комунальних служб.

Журналісти Times.ZT вирішили прогулятися в оновленому сквері та перевірити, чи дійсно ситуація зі сміттям настільки плачевна. Висновків робити не стали, залишили все на оцінку нашим читачам…


Нагадаємо, як ми писали про те, чому у сквері на Путятинському брудно та коли його здадуть в екплуатацію.

Будьте першим, хто прокоментував "Як прибирають новий сквер поблизу пам`ятника Голодомору: житомиряни обурені роботою комунальників (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*