Як ставити на спорт за стратегіями Р

Стратегії ставок на спорт значно знижують перевагу букмекерів. Читайте більше на сайті https://boardhockey.kiev.ua/, щоб підібрати оптимальну стратегію.

Читайте про кращі стратегії ставок на сайті https://boardhockey.kiev.ua/

Випадкові ставки в букмекерській конторі не можуть гарантувати прибуток на тривалій дистанції. Безсистемна гра проти букмекера може принести максимум разовий прибуток. Щоб отримати постійну перевагу над професійними аналітиками та нівелювати значення маржі, потрібно дотримуватись обраної стратегії ставок на спорт. Нижче йтиметься про найпопулярніші та найефективніші з них. А ще більше про стратегії можна почитати на сайті https://boardhockey.kiev.ua/.

Відсоток від банку

Як випливає із самої назви, для гри за цією стратегією потрібно щоразу ставити певну частину банку. Наприклад, якщо ви починаєте робити ставки, маючи на рахунку 10 000 гривень, і вирішите ставити по 2,5% від банку, то перша ставка складає 250 гривень. Схему гри за відсотком банку можна модифікувати, з власної манери ставок. Так, на ординари можна ставити по 4% від банку, а на експреси з високими загальними коефіцієнтами – 1,5-2%. Ще один варіант – знижувати відсоток при зменшенні банку та підвищувати при зростанні.

Стратегія ставок на спорт 60%

Це одна із найбільш ризикованих систем ставок на спорт. Вона може забезпечити до 60% прибутку на місяць, але лише за умови, що не буде 4 поспіль програшних ставок. Укладати парі потрібно за коефіцієнтами не нижче 1,70, а кожну наступну ставку можна оформляти лише після того, як буде розраховано попередню. На кожному кроці потрібно ставити певний відсоток від банку:

  • перша ставка – 1%;
  • друге парі – 4%;
  • третя ставка – 9%;
  • четверте парі – 24%;
  • п’яте парі – 62%.

Перейти до наступного етапу рекомендується лише у тому випадку, якщо попередня ставка не зіграла. Важливо чітко дотримуватись принципів цієї стратегії і не підвищувати/не знижувати ставки на жодному етапі. За першого ж виграшу за ставкою необхідно повернутися до мінімальної суми в 1% від банку. Увага! При п’яти поспіль програшних ставках гравець втрачає весь банк.

Тайм/матч

Ринок ставок на результати тайму та матчу багатьом гравцям здається не дуже привабливим через високу складність прогнозування. Але насправді коефіцієнти у ставках типу «тайм/матч» досить великі, щоб гравець міг отримувати прибуток навіть за невеликого відсотку виграшних ставок. Більшість футбольних матчів проходять за схемою «нічия/перемога1», «нічия/перемога2», «перемога1/перемога1» або «перемога2/перемога2», а всього в лінії доступно 8-10 варіантів подібних ставок. Якщо відкинути декілька найменш можливих варіантів, можна отримати 2-3 ставки з коефіцієнтами від 3,00, і одна з них точно виявиться виграшною.

За умови комплексного підходу кожна з перерахованих стратегій ставок може бути успішною. Щоб досягти регулярних виграшів, важливо уважно вивчати статистичні дані перед кожним матчем і не відступати від принципів обраної стратегії за жодних обставин.

Джерело: https://versii.if.ua/postnews/stavky-na-sport-onlajn-mozhno-ly-zarabotat-na-pary/

Будьте першим, хто прокоментував "Як ставити на спорт за стратегіями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*