Як Житомир готується до можливої війни: відеозвернення міського голови

Сьогодні житомирській міський голова Сергій Сухомлин та депутат міської ради Юрій Мойсеєв написали заяви на вступ до Житомирської територіальної оборони. Чиновники висказали готовність захищати рідну землю і закликали житомирян приєднуватися.

Окрім того, очільник Житомира записав відеозвернення до містян, де повідомив, що місто наразі проводить договірну роботу із закупівлі на 8 млн гривень резервних продуктів харчування у випадку надзвичайної ситуації.

«Зараз ми відпрацьовуємо ще один договір приблизно на 50 млн грн для того, щоб мати розуміння, яку кількість людей і упродовж якого часу ми  зможемо забезпечити продуктами харчування. Крім того, логістично відпрацьовуємо, де ці продукти харчування будуть знаходитись, їх охорона та доставка»,

– зауважив Сергій Сухомлин.

Мер також зазначив, що наразі на випадок надзвичайної ситуації розробляються сценарії можливої евакуації вихованців ДБСТ та людей з інвалідністю. Для цього планують використати приміщення ДНЗ №1 та №32.

«Ми вже відпрацювали сценарії можливої евакуації дітей з ДБСТ чи з «Сонячного дому». Їм обов’язково повідомлять, які автобуси і куди  відвозять. Відпрацьовуємо зараз питання можливої евакуації для людей з інвалідністю. Ми виокремили  приміщення на околиці міста, облаштоване у тому числі для малорухливих людей. Воно підходить саме з точки зору доступності, інклюзії,  там є підйомники, ліфти, кухня»,

– розповів міський голова.

Сергій Сухомлин закликав містян не панікувати, а навпаки об’єднуватись і запевнив, що військові готові до можливого вторгнення агресора.

Ми точно зробимо все, щоб в нашому місті був спокій і порядок. Чим більше ми гуртуємось, тим більше даємо привід агресору задуматись чи потрібна їм ця війна“,

– підкреслив мер.

Нагадаємо також, що у Житомирі почали перевіряти стан підвальних приміщень на можливість укриття для населення, оскільки бомбосховища, які колись були обладнані в Житомирі, переважно вже давно непридатні до використання.

З порадам, як поводитись у випадку початку війни, можна ознайомитись тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Як Житомир готується до можливої війни: відеозвернення міського голови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*