Як житомирські поліцейські видали містянина за зниклого маріупольця 

Ще 19 грудня на Фейсбук-сторінці житомирської патрульної поліції з’явилася публікація, що правоохоронці під час патрулювання вулиці Івана Мазепи помітили чоловіка, який поводився підозріло. Після перевірки документів встановили, нібито 26-річний чоловік перебуває в активному розшуку Маріупольським районним управлінням поліції в Донецькій області як безвісти зниклий. 

Журналістам «Times.ZT» вдалося поспілкуватися з «підозрілим» чоловіком на ім’я Василь, якого поліцейські викрили як маріупольця у розшуку. З’ясувалося, що чоловік вийшов з роботи на обідню перерву, коли й потрапив на очі поліцейським. 

«Я пішов на обід, мені там від роботи йти 5 хвилин. Мене зупинили поліцейські, начебто, дивино поводився, хоча просто переходив дорогу, не знаю, що в цьому дивного… Перевірили документи, а потім мені видали, що я знаходжуся в розшуку. Я був шокований, мені сказали, що я в розшуку і мене шукають родичі з Маріуполя. Але я ніколи не був в Маріуполі, родичів, знайомих у мене там немає, і я прописаний в Київській області, по місцю роботи в Житомирі. Це все є в документах».

Згодом з’ясувалося, що чоловік, який знаходиться у справжньому розшуку – військовий, який потрапив у полон. 

«Поки мене везли в дільницю, поліцейський перевіряв документи і виявилося, що розшукували людину, з таким же ім’ям, прізвищем, як у мене, там тільки дата народження на декілька днів відрізняється. Тобто, хтось в Донецькій поліції переплутав документи, а той чоловік, якого розшукують, як виявилося, військовий, якого взяли в полон. А після того, як взяли в полон, то людина вважається зниклою безвісти», – пояснює Василь.

Публікацію поліції про те, що в Житомирі розшукали зниклого безвісти маріупольця, опублікували після того, як вивчили всі документи Василя, а також отримали заяву та пояснення, написані ним, що його не розшукують:

«Коли мене привезли до поліції, то знову ті самі питання були. Мене сфотографували в робочому одязі, і потім відпустили. Я написав заяву та пояснення, що я не в розшуку, і що мене ніхто не шукає, що мої родичі знають про моє місце перебування, але все одно моє фото використали і написали, що я маріуполець, якого розшукали в Житомирі».

Навіщо поліцейські надають розголосу таким сумнівним «досягненням» – зовсім не зрозуміло. Проте за такою логікою будь-який житомирянин може стати відомим на все місто, як «безвісти зниклий». І наявність документів при собі від цього не вбереже.

Нагадаємо, на Житомирщині у чоловіка, доки він спав, з рахунків зникли гроші.

Будьте першим, хто прокоментував "Як житомирські поліцейські видали містянина за зниклого маріупольця "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*