Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

18 квітня в Житомирі депутати –  члени бюджетної комісії вкотре обговорювали питання реконструкції підземного переходу по вул. Миру. Тріщини на цьому переході  вже помітні неозброєним оком.

«Я бачив, скільки людей переходить, більше 20 людей за 10 хвилин. Наші «гобліни» вже встигли його розфарбувати, але люди там були і будуть. По недолікам – потрібно зробити нормальний вхід, зробити табло та підходи. Плитка відвалиться в кращому випадку до зими, якщо нічого не зробити. Немає уклонів від води, вся штукатурка може посипатися. Роботи потрібно завершувати», – вважає депутат Василь Кучик.

В свою чергу начальник управління комунального господарства міської ради стверджує, що місто не візьме в експлуатацію об’єкт, поки не будуть завершені роботи.

«В нас передбачено для всіх об’єктів капітальної власності гарантія 10 років. Проект поки ніхто не прийматиме», – повідомив Марцун.

При цьому, на засідання комісії прибув підрядник ФОП Віктор Загладько, який пояснив:

«Розпочато його було восени 2018 року, ввести в експлуатацію планували в травні 2019. Для об’єкту подібного типу потрібне покриття, без нього пішло накопичення талої води. Треба в перспективі накрити ці входи. Роботи поки не завершені, завершальний етап – це фарбування фасаду. Тому на кінець травня плануємо показати хорошу роботу».

Врешті, члени комісії вирішили, що підрядник отримає за свою роботу 431 тис. грн, а перехід обладнають відеокамерами.

  • 10
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*