Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

89005570 - Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

18 квітня в Житомирі депутати –  члени бюджетної комісії вкотре обговорювали питання реконструкції підземного переходу по вул. Миру. Тріщини на цьому переході  вже помітні неозброєним оком.

20190416 172013 Kopyrovat  - Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

«Я бачив, скільки людей переходить, більше 20 людей за 10 хвилин. Наші «гобліни» вже встигли його розфарбувати, але люди там були і будуть. По недолікам – потрібно зробити нормальний вхід, зробити табло та підходи. Плитка відвалиться в кращому випадку до зими, якщо нічого не зробити. Немає уклонів від води, вся штукатурка може посипатися. Роботи потрібно завершувати», – вважає депутат Василь Кучик.

20190416 172045 Kopyrovat  - Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

В свою чергу начальник управління комунального господарства міської ради стверджує, що місто не візьме в експлуатацію об’єкт, поки не будуть завершені роботи.

«В нас передбачено для всіх об’єктів капітальної власності гарантія 10 років. Проект поки ніхто не прийматиме», – повідомив Марцун.

При цьому, на засідання комісії прибув підрядник ФОП Віктор Загладько, який пояснив:

photo 2019 04 18 15 05 52 Kopyrovat  - Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу

«Розпочато його було восени 2018 року, ввести в експлуатацію планували в травні 2019. Для об’єкту подібного типу потрібне покриття, без нього пішло накопичення талої води. Треба в перспективі накрити ці входи. Роботи поки не завершені, завершальний етап – це фарбування фасаду. Тому на кінець травня плануємо показати хорошу роботу».

Врешті, члени комісії вирішили, що підрядник отримає за свою роботу 431 тис. грн, а перехід обладнають відеокамерами.

  • 10
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Якщо не розвалиться, то пофарбують – в Житомирі триває реконструкція підземного переходу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*