Коростенські бійці ДСНС врятували корову, яка мало не втопилася в болоті

17 квітня о 15:46  рятувальники Коростенської Служби порятунку отримали повідомлення про те, що в с. Воронево в болоті загрузла корова та не може самотужки вибратися. Фахівці ДСНС прибули на місце події та врятували тварину з пастки.

Корова випасалася на пасовищі та забрела у болотисту місцевість. Власниця, побачивши, що корова опинилась у пастці, побігла до односельців за допомогою. Після усіх марних спроб вивільнити тварину селяни викликали рятувальників.

Коли фахівці ДСНС прибули до місця виклику корова вже безпорадно борсалась в багнюці, ледве не захльобуючись. Уся її нижня частина тулуба була в ямі. Від суші до тварини було близько 50 м.

Рятувальники дістались до полоненої тварини та зробили лопатами підкоп навколо неї, щоб протягнути пожежні рукави вздовж тулуба. Після цього під’єднали рукави до пожежного КРАЗу та за допомогою «лебідки» підтягнули її на сушу.

До речі, рівно місяць назад у цьому ж селі, на тій же місцевості застрягла тільна корова, яку рятувальники також успішно вивільнили, не нашкодивши потомству.

Нагадаємо, що у Бердичеві підтверджено сказ у домашнього собаки.

  • 5
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Коростенські бійці ДСНС врятували корову, яка мало не втопилася в болоті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*