Новинки кіно в Житомирі: оновлений «Хеллбой» завойовує серця глядачів | Times ZT

Новинки кіно в Житомирі: оновлений «Хеллбой» завойовує серця глядачів

Після різкого спаду популярності фільму “Шазам!”, лідером прокатів став оновлений фільм “Хеллбой”. Також для підліткової аудиторії підготували фільм-мелодраму під назвою “Після”.

Хеллбой (США)

Хеллбой – це справжній герой нашого часу. Він брутальний, сильний і дуже любить все навколо себе трощити. Власне, за це його й люблять, адже часом тільки йому під силу виконувати дуже складні завдання. Звичайно ж, у нього явно не ангельський характер, але й усі ми не ідеальні. Його нова місія з порятунку світу буде в Англії, де розбушувалася дружина Мерліна на ім’я Кривава королева. Битва цих двох могутніх істот поставить весь світ на межі знищення – хоча саме цього апокаліпсису й потрібно уникнути. Тільки Хеллбой може зупинити кінець світу, хоч і любить знищувати все навколо.

Після (США)

Тесса Янг розпочинає свій перший семестр у коледжі. Зразкова учениця, слухняна донька добропорядних батьків, вона звикла завжди й в усьому жити за зрозумілими для неї правилами. Більш не схожого на неї юнака складно було б знайти. Це Скотт Хардін. Через батьківські гроші хлопець звик жити як йому заманеться. Зустріч зі Скоттом розділить життя Тесси на до та після.

Шазам (США)

14-річний Біллі Бетсон (Ашер Анджел) – проблемний підліток, який переходить з однієї прийомної сім’ї в іншу. Від помираючого чарівника хлопець отримує здатність перетворюватись на дорослого супергероя, який поєднує в собі силу шести древніх богів. Не встигнувши опанувати усі свої нові можливості, Біллі змушений буде вступити в двобій зі злим доктором Сіваною.

На висоті (Великобританія, Франція, Польща, США, Німеччина)

Головний герой фільму Монте живе на космічній станції. Мета подорожі – дослідження чорної діри. Задля цього борт, на якому він живе, вирушив далеко за межі Сонячної системи. Усі, хто був на борту – злочинці. Замість звичного відбування покарання вони погодились взяти участь у цьому науковому експерименті. Та окрім офіційної мети польоту є ще одна. Доктор Дібса проводить у космосі жорстокі експерименти, намагаючись з’ясувати чи можуть люди розмножуватись в таких умовах.

Прокляття Ла Йорони (США)

Соціальна працівниця та її діти потрапляють в страшне надприродне царство. А все через те, що не звернули увагу на підозрілу поведінку жінки, котру підозрюють у вбивстві власних дітей. Врятуватись від смертельного гніву Ла Йорони допоможе лише священик, який зіштовхне страх та віру і запечатає темряву назавжди. Адже вона не знає спокою від страждань, а в її душі не місце милосердю. Остерігайтеся прокляття Ла Йорони, бо вона піде на все, щоб заманити вас у пітьму.

Кладовище домашніх тварин (США)

Молода сім’я на чолі з Лукасом Крідом перебралася з багатолюдного Бостона в затишний будиночок у містечку Мейн. Батькові сімейства вдалося роздобути відмінні апартаменти за порівняно низьку ціну, та й ще виторгував ліс біля будинку. Кругом майже немає людей, Кріди можуть насолоджуватися спокоєм цього умиротвореного краю. Від нещасного випадку загинула кішка – улюблениця сімейства не витримала зіткнення з вантажівкою. Недалеко від будинку Лукас знайшов щось дивне – кладовище домашніх тварин. В окрузі ходять дуже погані легенди про це місце, у що, звичайно ж, чоловік не вірить. Але саме після смерті кішки починають відбуватися дуже дивні події. Мертвим потрібно залишатися мертвими.

Сквот 32 (Україна)

Сучасна історія Пітера Пена про пошук шляху до дорослого життя і усвідомлення власного стилю і талантів. Ліза працює фотографом в паспортному центрі. Одного разу вона потрапляє в суспільство вільних і талановитих мрійників: творців, танцюристів, музикантів, які живуть в сквот – напівзруйнованому спустошеному будинку. Вісімдесятилітня Фаїна – єдиний законний мешканець будинку і єдина перешкода для забудовника, який планує зруйнувати весь квартал, а з ним і Сквот. Лізу заворожує енергія, свобода і творчість суспільства. Вони борються за свій спосіб життя, створюють і змінюють навколишній світ. Ліза сама змінюється, вона починає шукати своє місце в світі, розвиває своє бачення і стиль. Завдяки сквот Лізу помічають як фотографа, а її світ і можливості розширюються.

Дамбо (США)

Колишній цирковий артист і батько-одинак Холт Фаррієр повертається додому після Другої світової війни. Господар маленького і бідного цирку доручає Холту стежити за слоненям-ізгоєм на прізвисько Дамбо з неприродно великими вухами. Цей «недолік» обертається для Дамбо дивовижними здібностями.

Диво-парк (Іспанія, США)

Винахідлива Джун створила модель особливого місця, де панує справжня магія – неймовірний парк атракціонів. Але дівчинка навіть не здогадується, що Диво-парк існує не тільки в її уяві – її чекають неймовірні пригоди, нові друзі і важлива місія.

Будьте першим, хто прокоментував "Новинки кіно в Житомирі: оновлений «Хеллбой» завойовує серця глядачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*