Для Житомирської районної лікарні придбали один із найкращих томографів в Україні | Times ZT

Для Житомирської районної лікарні придбали один із найкращих томографів в Україні

18 квітня в Житомирській районній лікарні презентували  відділення комп‘ютерної томографії, для якого придбали третій в області комп’ютерний томограф. На думку головного лікаря Житомирської ЦРЛ Тараса Собко, це обладнання дозволить якісно і точно проводити діагностику та попередити захворювання.

«Завдяки децентралізації нам вдається залучати кошти на такі важливі проекти. Ми прагнемо того, щоб медицина була доступною для кожного жителя і мала високу якість. На томографі ми не будемо зупинятися, маємо ще проекти, які реалізовуватимемо так само спільно з обласною та місцевою владою»

Також Тарас Собко повідомив, що скоро на сесії районної ради буде затверджено ціни медичних послуг. По собівартості лікуватись будуть виключно жителі Житомирської області.

«Пільгові категорії населення, жителі району будуть проходити обстеження безкоштовно, для інших – діятиме платна послуга, проте набагато нижча вартість, ніж в приватному закладі».

На думку голови ОДА Ігоря Гундича, відкриття відділення комп‘ютерної томографії – це приклад вдалого проведення медичної реформи.

«Сьогодні дуже просто бути гарним господарем і виділяти кошти, коли вони у тебе є. Придбання вже 3-го в області томографа – це приклад роботи команди, коли для досягнення цілі долучилися всі: обласний і районний бюджети, бюджет ОТГ, благодійні організації, бізнес та громада», – вважає Ігор Гундич.

Загальна вартість обладнання та ремонту відділення – 12 млн грн.


  • 9
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Для Житомирської районної лікарні придбали один із найкращих томографів в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*