Житомирянам пропонують прийняти до родин американських волонтерів

До Житомира завітали представники Корпусу Миру. Іноземна делегація відвідала Житомирську міську гімназію №3, яка однією з перших в місті налагодила співпрацю з цією американською урядовою організацією, а також обговорила шляхи співробітництва на 2019 рік з керівництвом міста.

Гості оглянули школу та поспілкувалися з педколективом та учнями навчального закладу. Школярі отримали унікальний шанс удосконалити навички володіння розмовною англійською мовою і  поспілкуватися з іноземними волонтерами. У свою чергу, представники Корпусу Миру відзначили високий рівень знань юних житомирян та сучасні методи навчання у гімназії.

Корпус  Миру США – урядова організація, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур.  В Україні ця організація з 1992 року співпрацює з прогресивними учбовими закладами та організаціями, які прагнуть розширити свої знання про американців  і діяльність професійних організацій та учбових закладів США.

В Житомирі волонтери Корпусу Миру живуть і працюють вже багато років поспіль. Представники Корпусу Миру вважають житомирську команду, яка допомагає у налаштуванні співробітництва однією з найкращих. Минулорічна група американських добровольців, яка працювала у місті, була однією з найбільших груп Корпусу миру у всьому світі.

«Ми дуже цінуємо наше партнерство. Торік ми дуже переймалися, як знайти приймаючі родини для наших волонтерів. І саме ваша команда доклала всіх зусиль, щоби нам допомогти. Ті волонтери, які закінчили роботу у Житомирі і пороз’їжджалися по інших містах, повертаються сюди, щоб провести вихідні зі своїми сім’ями, бо у них склалися дуже гарні стосунки. Такі стосунки, насправді, і є основою роботи Корпусу миру. Ми дуже вдячні за вашу підтримку», – зауважив директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер.

Цього року іноземні волонтери завітають до Житомира для роботи у декількох спільних проектах. Тож очільник міста закликає житомирян приймати у родини волонтерів, які приїдуть восени.

Проживання волонтерiв Корпусу Миру в українських родинах є одним з найцiннiших аспектiв пiдготовчої програми.  Оскільки, це сприяє  кращому вивченню української мови та культури, а також дає змогу українцям дізнатися більше про американців та їх культуру.

Критерії відбору сімей для проживання слухачів підготовчої програми:

  • Необхідно виділити  волонтеру окрему, непрохідну кімнату в будинку чи квартирі. Кімната має закриватися з середини. В кімнаті повинні бути ліжко, шафа, письмовий стіл, стілець.
  • Сім’я забезпечує волонтера ключами від помешкання.
  • Це люди, які мають час, щоб проводити його з волонтером, надавати йому/їй допомогу у вивченні мови та адаптуванні до української культури.
  • Бажано, щоб в сім’ї ніхто не говорив англійською мовою вільно, крім дітей, що вивчають англійську мову в школі.
  • Сім’я пере постільну білизну та рушники раз на тиждень (власні речі волонтер пере сам).
  • Сім’я підтримує постійний контакт з вчителем мови та координатором з технічної програми, проживатимуть у вашому місті/селищі/селі,  бере участь у зборах та інших спільних заходах.
  • Сім’я надає сніданок та вечерю щодня; в суботу та неділю – сніданок, обід та вечерю. Сім’я не змінює свій раціон харчування і не готує волонтеру окремо. Витрати на їжу відшкодовуються. Також частково відшкодовуються витрати на електроенергію. Загальна сума відшкодування – 3000 гривень за повний місяць. Відшкодування не оподатковується, виплачується наперед, один раз на місяць.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 073-28-29-241 (координатор підготовчої програми  Світлана Середа).

  • 7
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам пропонують прийняти до родин американських волонтерів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*