Єврокомісія попередила Ілона Маска про можливе блокування Twitter

Єврокомісія пригрозила власнику Twitter Ілону Маску блокуванням мережі за умови подальшого не дотримання суворих правил модерації контенту. Про це повідомив Financial Times із посиланням на джерела.

За інформацією видання, комісар ЄС Тьєррі Бретон, відповідальний за впровадження цифрової політики Євросоюзу, повідомив Маску, що Twitter має дотримуватись певних правил. Зокрема, йшлося про відмову від «вибіркового» розблокування забанених користувачів, «агресивне поширення дезінформації» та необхідність «масштабного незалежного аудиту» платформи до наступного року.

У разі відмови та не дотримання вказаних вимог, Twitter стане порушником нового закону ЄС про цифрові послуги, а відтак мережа буде заблокована в Євросоюзі або ж бізнесмену доведеться сплатити штраф у розмірі до 6% від світового обороту.

Зазначимо, що раніше Ілон Маск вже висловлювався, щодо вказаного закону, і заявляв, що вважає необхідним його застосування в усьому світі. Більше того, раніше бізнесмен обіцяв, що Twitter дотримуватиметься всіх вказаних у законі правил.

Нагадаємо також, що нещодавно Ілон Маск відмовився надалі фінансувати роботу Starlink в Україні.

Будьте першим, хто прокоментував "Єврокомісія попередила Ілона Маска про можливе блокування Twitter"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*