Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захищатиме землю – через референдум, Конституційний суд і об’єднання людей

Аналогу ухваленому монобільшістю закону про розпродаж землі у світі немає. Це стратегія масштабного обезземелення українців. Але наша команда починає об’єднувати всі патріотичні сили в громадах, щоб до осені зібрати потужний потенціал і сказати цьому категоричне «ні». Водночас ми будемо добиватися проведення «земельного» референдуму та рішення Конституційного суду про неконституційність закону про розпродаж землі.

Про це під час пресконференції за результатами робочого візиту до Тернопільської області зазначила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Ми не можемо бути наївними, слухати позитивні, але порожні обіцянки влади. Ухвалений «слугами народу» за наполяганням президента  закон про продаж землі не має аналогів у світі. Так званий «ринок землі» не дозволить жити та працювати фермерам, а людям – зберегти землі в постійному користуванні, зокрема городи. Це підготовка до монопольного володіння українською землею великими корпораціями», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона повідомила, що напередодні відвідала центральний ринок Тернополя, де до неї підходили малі підприємці й скаржилися, що за два роки їх фактично позбавили права на роботу і на життя.

«Ринки – це єдиний стримувач зростання цін, це ціновий баланс, який є сьогодні в країні. Там можна купити дешевше, якісніше, ніж те, що продається в супермаркетах. Але родини не можуть звести кінці з кінцями, а до того ж їх душать тарифами. До мене також підходили люди, які бояться втратити свою сільськогосподарську землю, і ті, хто вже втратив її, тому що фермери вже сьогодні потрапили в систему цинічно спланованого рейдерства», – обурилася Юлія Тимошенко.

За її словами, обіцянки влади про те, що в Україну прийдуть великі корпорації, вкладуть інвестиції та наведуть лад з українською землею завершаться недопустимими речами: прибуток від землі не належатиме Україні, без податків залишаться громади, а держава позбавиться впливу на продовольчу безпеку. Щоб протидіяти цьому, команда «Батьківщини» працює за чотирма важливими напрямами.

«Делеговані від «слуг народу» представники ЦВК заблокували проведення «земельного» референдуму, але ми будемо й надалі пробивати організацію волевиявлення. У Конституційному суді є абсолютна більшість суддів, готових визнати неконституційність закону про розпродаж землі та зупинити його дію. І хоч його роботу заблоковано, ми будемо спільно з фермерами добиватися його засідання. Також ми звертаємося до людей по всій країні з

проханням не продавати свої паї, допоки не зміниться ця влада і не буде побудована цивілізована система поводження з землею. А у випадку захоплення землі у людей, наша партійна команда по всій країні відкриває гарячі телефонні лінії, щоб, як «швидка» допомога, реагувати і захищати їх», – додала лідер «Батьківщини».

За її словами, зараз держава потребує сильної команди «тотального порятунку», яка складатиметься з патріотичних професіоналів, які будуть працювати в інтересах українців.

«Влада діє жорстко і комплексно та не збирається змінювати стратегію управління країною. Тому до осені треба консолідувати українську націю і робити висновки, нам не можна втрачати час і дозволяти так знущатися над Україною!» – переконана Юлія Тимошенко.

Будьте першим, хто прокоментував "Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захищатиме землю – через референдум, Конституційний суд і об’єднання людей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*