З 1 липня зросте вартість оформлення біометричних документів | Times ZT

З 1 липня зросте вартість оформлення біометричних документів

Цьогоріч з 1 липня в Україні планують підвищити вартість оформлення біометричних документів. Таке подорожчання відбудеться вперше за останні три роки.

Про це повідомляє прес-служба ДП “Документ”.

“24 квітня урядом прийняті нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-карти) і паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які треба буде сплатити після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів”, – зазначають у відомстві.

В середньому ціни зростуть на 25-30 %.

Отож, з 1 липня розцінки на оформлення біометричних документів будуть такі:

– оформлення ID до 20 робочих днів – 345 грн (до 1 липня – 279 грн);

– оформлення ID до 10 робочих днів – 471 грн (до 1 липня – 366 грн);

– оформлення закордонного паспорта до 20 робочих днів – 682 грн (до 1 липня – 557,32 грн);

– оформлення закордонного паспорта до 7 робочих днів і до 3 робочих днів при наявності підстав – 1034 грн (до 1 липня – 810,32 грн).

За підрахунками експертів такі зміни дадуть можливість поповнити місцеві бюджети в середньому на 200 млн грн. За їх рахунок передусім буде здійснюватися фінансування програм місцевого значення.

Нагадаємо, що всі охочі житомиряни мають змогу обміняти паспорт громадянина України старого зразка (книжкового формату) на паспорт нового зразка (з безконтактним електронним носієм) у формі ID-картки. Для тих, кому ще немає 18 років, він оформлюється терміном на 4 роки. Повнолітні українці мають оновлювати його кожні 10 років.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 липня зросте вартість оформлення біометричних документів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*