INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

З 1 серпня вартість проїзду зміниться: скільки платитимуть житомиряни у громадському транспорті

unnamed 11 - З 1 серпня вартість проїзду зміниться: скільки платитимуть житомиряни у громадському транспорті

Вже з наступного місяця у Житомирі подорожчає проїзд у громадському транспорті. Зміниться вартість як готівкової, так і безготівкової оплати.

З 1 серпня проїзд у транспорті стане дорожчим на 1 гривню. Про це сьогодні, 23 липня, повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

Детальніше:

– під час сплати проїзду за допомогою “Картки житомирянина” або “Транспортної картки” з рахунку житомирян зніматиметься 4 гривні в тролейбусах, 6 гривень – у маршрутках;

– заплатити за проїзд банківською карткою коштуватиме 5 гривень при пересуванні електротранспортом та 7 гривень – в автобусних маршрутах;

-при готівкій оплаті проїзду містяни сплачуватимуть по 6 гривень за проїзд в електротранспорті та по 8 гривень у маршрутках. 

Для учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів проїзд у громадському транспорті коштуватиме 3 гривні, незалежно від форми оплати та виду транспорту. Обмеження у часі також скасовано.

Пенсіонери та інваліди ІІІ групи за пересування в електротранспорті за готівку сплачуватимуть по 3 гривні. При наявності “Картки житомирянина” – безкоштовно. А от у маршрутках готівкою  – 3 гривні Обмеженням у часі: з 10:00 до 16:00.  В інший час – повна вартість, з “Карткою житомирянина” – 3 гривні (без обмежень у часі).

img1595494808 - З 1 серпня вартість проїзду зміниться: скільки платитимуть житомиряни у громадському транспорті

Нагадаємо, як з карток житомирян неконтрольовано списувалися кошти за проїзд у комунальному транспорті.Будьте першим, хто прокоментував "З 1 серпня вартість проїзду зміниться: скільки платитимуть житомиряни у громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*