З карток житомирян знову неконтрольовано списуються кошти за проїзд у комунальному транспорті | Times ZT

З карток житомирян знову неконтрольовано списуються кошти за проїзд у комунальному транспорті

В черговий раз житомиряни зіткнулися з проблемою неконтрольованого списання коштів  з банківських карт, якими вони розраховуються за проїзд у комунальному транспорті міста. Економлячи всього 1 грн щоразу при поїздці (вартість безконтактного платежу картою у тролейбусі становить 4 грн, 5 грн – за розрахунок готівкою) потім доводиться розплачуватися своїми нервами, бо якщо у вас з карти просто так почнуть зникати гроші, а при цьому ви навіть не зрушили з місця, щоб піти в маркет за смачненьким чи проїхались на роботу тролейбусом, то це вже мало приємно.  Цього разу управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради самостійно вирішило повідомити про черговий колапс з коштами у Facebook, аби населення не підняло скандал у соцмережі. 

Нагадуємо, що вперше такі списання коштів відбулися на початку весни поточного року. 

В управлінні ж пояснюють, що декілька валідаторів, які працювали на маршрутах, під час технічного обслуговування виявились несправними, адже не відправляли кошти за проїзд пасажирів на банківський сервер, а тому й гроші тоді не списувались з карток. Зараз ці валідатори перебувають на регулярному технічному обслуговуванні, тому й відбуваються масові списання. 

“Повідомляємо, що КП “Житомиртранс“ в період дії карантинних заходів продовжує проводити планові технічні роботи по обслуговуванню елементів автоматизованої системи оплати проїзду, а саме валідаторів, які належать Житомирському трамвайно тролейбусному управлінню.

В результаті проведення технічних робіт 25.06.2020 р. було встановлено, що з декількох валідаторів інформація протягом останніх кількох місяців не відправлялись на банківський сервер, а тому гроші за проїзд не списувались з банківських карт пасажирів.

Повідомляємо, що 26.06.2020 р. всі дані за фактичні поїздки міським електротранспортом будуть вивантажені в систему та відправлені на банківський сервер, тому можуть виникнути списання з банківських карток.

Наголошуємо, що 26.06.2020 р. з банківських карток будуть проведені списання ВИКЛЮЧНО за фактично зроблені поїздки, по яким списання за проїзд не відбулась. Система працює в штатному режимі, а всі операції є коректними”, – повідомили в управлінні.

Житомиряни, будьте уважні, й контролюйте списання зі своїх карток. Навряд чи хтось виписує всі свої поїздки у блокнот, тому скільки фактично ви користувались комунальним транспортом, важко порахувати самому. Сподіватимемось на добросовісність ТТУ.

Будьте першим, хто прокоментував "З карток житомирян знову неконтрольовано списуються кошти за проїзд у комунальному транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*