З 7 лютого “президентську” тисячу зможуть отримати вакциновані від коронавірусу підлітки

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно якого підлітки старші 14 років, вакциновані від коронавірусу, зможуть отримати 1000 грн за програмою «єПідтримка».

Окрім того, своєю постановою уряд розширив перелік видатків, на які можна витратити отримані кошти. Відтепер “президентську” тисячу можна використати також на:

  • оплату освітніх послуг (у тому числі гуртків та секцій, здобуття професійної або профтехнічної, вищої освіти);
  • харчування в освітніх закладах;
  • проживання у гуртожитках;
  • придбання спортивного інвентарю, засобів масової інформації та канцелярії.

Нагадаємо також, що в середині січня МОЗ скасувало вимогу про обов’язкову наявність усіх рутинних щеплень для вакцинації дітей від 12 років проти COVID-19. Відтак тепер аби вакцинувати дитину 12-17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення.

Дітям 12-13 років, щоб отримати щеплення від коронавірусу,  необхідна згода одного з батьків або опікуна, а також наявність свідоцтва про народження. Старшим підліткам достатньо мати при собі  паспорт та ідентифікаційний код, щоб дані про вакцинацію внесли в електронну систему охорони здоров’я.

Будьте першим, хто прокоментував "З 7 лютого “президентську” тисячу зможуть отримати вакциновані від коронавірусу підлітки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*