Житомирський активіст мало не зірвав засідання виконкому: довелося викликати поліцію (ВІДЕО)

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради сьогодні, 2 лютого,  відбувся конфлікт. Члени виконкому ще не встигли затвердити порядок денний засідання, як до приміщення увірвався місцевий активіст Ярослав Ходаківський. Він почав звинувачувати присутніх чиновників у підриві економіки міста. Чоловік говорив кричав, а згодом дійшло до образ та нецензурної лексики.

За словами активіста, представники виконкому, зокрема, секретар міської ради Віктор Клімінський, сприяли у банкрутстві Житомирської панчішної фабрики. Чоловік згадав і про встановлення незаконних МАФів, і про знущання над тваринами та відсутність турботи за людьми з інвалідністю.

Натомість заступниця міського голови Світлана Ольшанська запропонували вирішувати подібні ситуації з правоохоронними органами. Якщо ж у Ярослава є питання до роботи органів місцевого самоврядування – варто звертатися у письмовій формі відповідно до законодавства.

Після цього активіст ще більше обурився та почав сперечатися з присутніми членами виконкому. Через це навіть довелося викликати поліцію, яка за кілька хвилин прибула до приміщення.

Лише після спілкування з правоохоронцями та погрози затримання за зрив роботи виконкому, активіста вдалося втихомирити та вивести з засідання.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський активіст мало не зірвав засідання виконкому: довелося викликати поліцію (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*