З початку року житомиряни заборгували КП “Житомирводоканал” 75 млн грн

Цьогоріч заборгованість мешканців Житомира перед водоканалом склала 75 млн грн. Більшість боржників – незмінні вже протягом кількох років. Серед поодиноких боржників з недостатнім доходом, більшість таки платоспроможного населення.

У десятці боржників лідерство тримає багатоповерхівка, яка знаходиться за адресою: вул. Ціолковського, 14. Загальний борг по будинку становить майже 330 тисяч. Загалом же 21 багатоповерхівка міста має борг, який є більшим від 200 тисяч, а рівень оплати населення у них є нижчим від 90%, тобто щонайменше 10% абонентів не сплачують за отримані послуги.

Проте таку ситуацію фахівці підприємства продовжують працювати в тяжких воєнних умовах. Наразі працівники водоканалу перекладають мережі та беруть участь у ліквідації наслідків аварійних ситуацій не лише у Житомира, а й тих міст, де рашисти зруйнували критичну інфраструктуру.

На підприємстві наголошують, що своєчасна оплата дала б можливість фахівцям зробити більше і для нашого міста, і для тих населених пунктів, які найбільше постраждали від війни.

Будьте першим, хто прокоментував "З початку року житомиряни заборгували КП “Житомирводоканал” 75 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*