З простреленими ногами повз міни: історія 15-річної дівчини, яка вивезла з Попасної поранених | Times ZT

З простреленими ногами повз міни: історія 15-річної дівчини, яка вивезла з Попасної поранених

Мережею поширюють відео, на якому 15-річна дівчина розповідає, як їх довелося з простреленими колінами 30 км везти на машині поранених людей. Про це йдеться в сюжеті «Твоє місто».

З відео стає зрозуміло, що 15-річна дівчина, разом з трьома чоловіками та жінкою потрапила під обстріл в Попасній. Героїня ролику хотіла вивезти людей, яких було поранено, до Бахмута. Але в дорозі русня почала обстрілювати автівку. В результаті дівчині прострелили ноги, проте вона продовжила їхати, навіть незважаючи на те, що машина неодноразово глохла. 

«Ми потрапили під обстріл в Попасній. Там було три чоловіка і жінка. Це були незнайомці. Там двох чоловіків поранило уламками. Одного дуже сильно. І довелося мені сісти за кермо і повезти їх в Бахмут», – розповідає дівчина.

Виїжджати з Попасної їй довелося через міни, які були викладені на дорозі в шаховому порядку. 

«Там на дорозі були міни, в шаховому порядку. Там неможливо було проїхати, але я якось проїхала. Там був труп жінки, стовп, я це теж проїхала. Потім ми проїхали вправо і нас розстріляли. Мені ноги. Я майже нічого не могла зробити, бо машина заглохла. Я її ледь завела і ми далі поїхали, але машина потім знову заглохла, бо акумулятор прострелила куля. Я їхала з постреляними ногами стільки, скільки могла. Мені це боляче було, дуже, але я їхала. Я не могла кинути під обстрілами людей», – пояснює 15-річна героїня.

Українці – супергерої! 

Читайте також, закликають перемогу: на майстер-класах у Житомирі дітей вчать грати на етнічних барабанах (ФОТО). 

Будьте першим, хто прокоментував "З простреленими ногами повз міни: історія 15-річної дівчини, яка вивезла з Попасної поранених"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*