З Україною в серці: у Житомирі волонтерка створює патріотичні худі та продає їх на підтримку ЗСУ. ФОТО

Придбати оригінальне худі для себе чи друзів і таким чином допомогти військовослужбовцям пропонує житомирянка Ніна Шепетуха. Тиждень тому вона  влаштувала перший благодійний аукціон, під час якого користувачі соцмережі могли позмагатися за ексклюзивну річ із малюнком ручної роботи. За це вдалося виручити 1100 гривень, які, за умовами, переможниця переказала на рахунок благодійного фонду «Янголи армії».

Волонтерською діяльністю Ніна займається разом зі подругами ще з 2014 року – збирали кошти на ліки та потреби для захисників у Житомирському військовому госпіталі,  провідували їх та передавали необхідне. Крім цього, допомагала «закривати» запити військових із передової. Кілька років тому долучилася до проєкту «Ікона пам’яті загиблим за Незалежність України». У рамках цієї ініціативи на базі майстерні в Житомирі волонтери разом із рідними воїнів створювали ікони, які потім передавали родинам тих, хто загинув під час участі в АТО/ООС.

Кілька тижнів тому разом із чоловіком волонтерка провела кілька аукціонів із продажу поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді…», з яких отримали 7550 гривень на підтримку ЗСУ. Один комплект благодійно передали у Житомирський краєзнавчий музей і тепер він слугуватиме експонатом.

На черзі – другий аукціон від Ніни Шепетухи із білим худі. Умови незмінні: початкова ставка – 350 гривень, а кожен наступний крок +50 гривень.  Приєднатися можна на її сторінці в соцмережі, лишаючи коментарі. Худі може передати при зустрічі в Житомирі або переслати поштою в інше місто.

«Худі з серії «З Україною в серці» розмальовані вручну спеціальними текстильними фарбами. Усю роботу виконую самостійно. На ньому зображено жовто-блакитне серце, ескіз якого взяла у  медичному довіднику з анатомії, – ділиться авторка. – Ідея патріотичного  серця виникла сама собою, адже зараз у кожного українця, який вболіває за долю країни, воно саме  таких кольорів. Художньої освіти я не маю, але  почати розмальовувати одяг хотілося вже давно. Навіть фарби придбала, та все не було чи то часу, чи то натхнення. Увесь мій попередній досвід  – розмальована власноруч еко-торба».  

Поштовхом до творчості стала випадковість, коли у розпорядження волонтерки потрапило кілька білих кофтин. Відправляти їх на фронт сенсу не було, бо  у польових умовах вони просто не практичні. Тож вирішила дещо видозмінити їх і продати на аукціоні.

«Для таких худі передбачено лише  ручне прання у теплій воді, прасувати можна зі зворотної сторони й навіть гарячою праскою. У планах, окрім худі, є ще футболки і серія еко-торб. Будуть вироби на підтримку українських міст, які тимчасово окуповані, а також інших населених пунктів країни, що показуватимуть, яка вона багатогранна та неймовірна, – ділиться Шепетуха. – Всі кошти з аукціонів направлені виключно на благодійні фонди і волонтерів, які підтримують наших «котиків» із  ЗСУ і допомагають наближати перемогу, зокрема «Янголи армії». На жаль, війна триває, але ми продовжуємо робити усе для того, щоб вона закінчилися однозначно на нашу користь. Долучившись до аукціону, ви отримаєте худі, створене з любов’ю, а волонтери фінансову допомогу для військових». 

Юлія Демусь   

Будьте першим, хто прокоментував "З Україною в серці: у Житомирі волонтерка створює патріотичні худі та продає їх на підтримку ЗСУ. ФОТО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*