Туалет, кімната для дітей та кухня: житомиряни обладнали підвал багатоповерхівки (ВІДЕО) | Times ZT

Туалет, кімната для дітей та кухня: житомиряни обладнали підвал багатоповерхівки (ВІДЕО)

Більшість підвалів у будинках Житомира – занедбані. Жителі багатоповерхівки за адресою Вітрука, 33 самотужки взялися привести до ладу та обладнати підвальне приміщення, аби використовувати його під час повітряної тривоги. 

«Цей підвал зроблено буквально за місяць, з початку війни. Дуже багато було сміття, але ми взагалі ще до війни трохи прибирали тут. Вистелили підлогу, провели каналізацію, в нас є свій туалет, є кімната для дітей, навіть кухня вже зроблена. Тут ми також видаємо речі біженцям, в нас були люди з Бучі, Харкова, Маріуполя. Люди знають коли спускатись, у кожного є ключ», – розповідає голова ОСББ «Вітрука, 33» Світлана Говорадло.

Також до ремонту укриття були заохочені волонтери, які добровільно запропонували свою допомогу на фоні буремних подій. 

«У країні війна і ми всі маємо гуртуватися, робити щось для перемоги. Хтось пішов захищати країну зі зброєю, а ми були в місті і починали допомагати з побудовою барикад, ситуація підійшла до того, що ми перейшли до допомоги при будівництві підвальних приміщень під бункери. Нас насправді було більше, близько 10 осіб, і ситуативно зробили своє громадське об’єднання “Блокпост №6”. Ми не будівельники, так просто трапилось що ми приєдналися до ремонту», – зазначає волонтер Віктор Цимбал.

Жителі будинку під приємними враженнями від того, як облаштували укриття, однак хочуть перемоги, щоб не було необхідності ховатися в підвалі. 

Ярослав Хоркінс  

Нагадаємо, боєць ТРО Житомирщини Володимир: «Ми є вільні люди. І то нас відрізняє від кацапів!» (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Туалет, кімната для дітей та кухня: житомиряни обладнали підвал багатоповерхівки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*