За день до травмпунктів Житомира звернулися 104 людини

Фото: Іван Ігоревич у Facebook

Через погіршення погодних умов та сильну ожеледицю до травмпунктів Житомира з переломами та забоями звернулися понад 170 людей. Таку статистику зафіксували у міській раді за останніх чотири дні.

За інформацією управління охорони здоров’я міської ради, основна причина звернень житомирян – падіння. Люди звертаються до медиків з переломами та забоями.

Найбільше житомирян звернулися до травмпунктів міста саме 25 листопада, коли ожеледиця перетворила дороги та тротуари у суцільну ковзанку.

Зокрема, 22 листопада до лікарень міста через травматизм внаслідок падінь звернулося 22 людини. Ще 20 житомирян прийшли до травмпунктів 23 листопада. 24 листопада ситуація погіршилася – медики зафіксували 25 звернень від місцевих жителів. Але найкритичніша ситуація була саме у неділю, 25 листопада. У цей день до медичних закладів звернулися 104 людини.

У міській раді переконують, що ситуацію будуть моніторити щодня. Крім того, у травмованих людей запитують місця падіння для того, аби звернути увагу на проблемні райони та виправити ситуацію.

Будьте першим, хто прокоментував "За день до травмпунктів Житомира звернулися 104 людини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*