За день до травмпунктів Житомира звернулися 104 людини | Times ZT

За день до травмпунктів Житомира звернулися 104 людини

Фото: Іван Ігоревич у Facebook

Через погіршення погодних умов та сильну ожеледицю до травмпунктів Житомира з переломами та забоями звернулися понад 170 людей. Таку статистику зафіксували у міській раді за останніх чотири дні.

За інформацією управління охорони здоров’я міської ради, основна причина звернень житомирян – падіння. Люди звертаються до медиків з переломами та забоями.

Найбільше житомирян звернулися до травмпунктів міста саме 25 листопада, коли ожеледиця перетворила дороги та тротуари у суцільну ковзанку.

Зокрема, 22 листопада до лікарень міста через травматизм внаслідок падінь звернулося 22 людини. Ще 20 житомирян прийшли до травмпунктів 23 листопада. 24 листопада ситуація погіршилася – медики зафіксували 25 звернень від місцевих жителів. Але найкритичніша ситуація була саме у неділю, 25 листопада. У цей день до медичних закладів звернулися 104 людини.

У міській раді переконують, що ситуацію будуть моніторити щодня. Крім того, у травмованих людей запитують місця падіння для того, аби звернути увагу на проблемні райони та виправити ситуацію.

  • 3
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "За день до травмпунктів Житомира звернулися 104 людини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*