За добу на Житомирщині зафіксували 4 порушення виборчого законодавства | Times ZT

За добу на Житомирщині зафіксували 4 порушення виборчого законодавства

За останню добу правоохоронці Житомирського та Коростенського відділів поліції отримали  4 повідомлення про розповсюдження матеріалів про кандидатів у Президенти України з порушенням чинного законодавства. Відомості були належним чином зареєстровані. Розпочаті відповідні перевірки.

На вул. Михайлівській у Житомирі особи розповсюджували листівки з порушенням Закону України «Про вибори Президента України». Подібні агітки невідомі також розповсюдили по поштовим скринькам житомирян.

Правоохоронці встановили двох розповсюджувачів листівок. Ними виявились  27-річний бердичівлянин та 25-річний житомирянин. На чоловіків складено матеріали за статтями 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До Коростенського відділу поліції звернувся представник одного з кандидатів на пост Президента України. Він повідомив про виявлення плаката, розміщеного з порушеннями чинного законодавства. Нині триває відповідна перевірка.

Загалом з початку ІІ туру виборів Президента України поліцією Житомирщини зареєстровано 8 повідомлень про можливі порушення.

Поліція Житомирщини нагадує: відповідно до ст.57 Закону України «Про вибори Президента України» агітація перед повторним голосуванням розпочинається з дня, наступного після призначення повторного голосування, і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем повторного голосування.

Нагадаємо, що правопорядок в області в День виборів забезпечуватимуть майже 2300 поліцейських та 150 нацгвардійців.

Будьте першим, хто прокоментував "За добу на Житомирщині зафіксували 4 порушення виборчого законодавства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*