За останні 8 місяців в Житомирі зареєстрували більше електрокарів, ніж за весь минулий рік | Times ZT

За останні 8 місяців в Житомирі зареєстрували більше електрокарів, ніж за весь минулий рік

Сьогодні  енергетичні ресурси стали головним важелем політичного та економічного впливу у світі. Військова агресія та постійний енергетичний шантаж Європи з боку росії довели гостру необхідність переходу до альтернативних джерел енергії  та екологічних видів транспорту.

Українці такий перехід вже розпочали. Продажі електрокарів у країні зросли в 1,5 рази. Так, за інформацією МВС за останні 8 місяців, з початку 2022 року до 31 серпня включно, сервісними центрами було зареєстровано 7,2 тисячі електромобілів.

На Житомирщині за даний період зареєстрували 272 електромобілі, з них 206 – у Житомирі. При цьому за увесь минулий 2021 рік загалом в області було зареєстровано 289 електрокарів, з яких 191 – в обласному центрі.

Станом на 1 вересня 2022 року в Україні для 40 752 автовласників із зеленими номерними знаками майбутнє незалежне від нафтопродуктів уже настало.

Перехід на  екологічні види транспорту сьогодні всіляко підтримує і уряд країни. Так, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг щодо оподаткування» з 1 липня 2022 року під час купівлі електромобіля при першій його реєстрації не потрібно сплачувати збір до Пенсійного фонду. Відтак сьогодні вартість першої реєстрація електрокарів у сервісному центрі МВС становить орієнтовно 830 грн.

Для усіх, хто надає перевагу тихому звуку ходу та  бажає бути незалежним від нафтопродуктів сьогодні настав час діяти. У світі дійсно починається епоха електрокарів.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук.

Будьте першим, хто прокоментував "За останні 8 місяців в Житомирі зареєстрували більше електрокарів, ніж за весь минулий рік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*