За водіння автомобіля у нетверезому стані голову Малинської РДА позбавлять премій та надбавок | Times ZT

За водіння автомобіля у нетверезому стані голову Малинської РДА позбавлять премій та надбавок

Голову Малинської райдержадміністрації, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, голова Житомирської облдержадміністрації пообіцяв позбавити премій та надбавок. Про це повідомили на сторінці у Facebook UA: Житомир.

«Однозначно буде фінансове покарання. Ні преміальних, ні надбавок надавати Дмитру Кисельчуку ми не будемо. Але об’єктом призначення Кисельчука є Адміністрація президента. Після того, як ми вивчимо рішення суду, яке сьогодні вже вступило у законну силу, будемо приймати рішення як чинити далі. Також я думаю звернемося з пропозицією притягнути його до дисциплінарної відповідальності», — розповів голова Житомирської ОДА.

Варто зазначити, що 6 червня 2018 року на трасі Київ-Ковель у Житомирській області поліцейські зупинили автомобіль Lanos за кермом якого перебував голова Малинської РДА Дмитро Кисельчук. Під час спілкування із водієм патрульні виявили ознаки, які вказували на стан алкогольного сп’яніння та запропонували водієві пройти освідування на драгері, проте водій відмовився.

Нагадаємо, що 27 грудня 2018 року Апеляційний суд Житомира залишив в силі рішення Малинського районного суду, яким оштрафував Дмитра Кисельчука на суму у розмірі 10 тис. 200 грн та позбавив його права керувати автомобілем на один рік через водіння у нетверезому стані.

  • 102
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "За водіння автомобіля у нетверезому стані голову Малинської РДА позбавлять премій та надбавок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*