“Заяву мера щодо мого звільнення не сприймаю”, – Ткачук прокоментував інцидент на сесії (ВІДЕО)

1509614359 2094566338 big 1024 678 4 w 687x437 - "Заяву мера щодо мого звільнення не сприймаю", - Ткачук прокоментував інцидент на сесії (ВІДЕО)

Під час засідання сесії міської ради, яке відбулось напередодні, 17-го вересня Житомирській міський голова Сергій Сухомлин запропонував чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися.

Так, через те, що питання пільгового проїзду в Житомирських маршрутках досі залишається відкритим, хоча мало бути вирішене ще два тижні тому, Сухомлин запропонував написати заяви на звільнення керівнику управління транспорту та зв’язку Костянтину Підпокровному та заступнику з питань діяльності виконавчих органів влади  Дмитру Ткачуку.

Одразу після засідання Підпокровний підписав усі необхідні документи на зняття його з посади та передав заяву у призидію. Натомість інший чиновник – Дмитро Ткачук, досі ігнорує прохання мера.

Під час відкритої студії на одному з телеканалів міста Дмитро Ткачук прокоментував своє відношення щодо написання заяви на зільнення, мовляв “не розуміє кого мер мав на увазі, коли звільняв якихось “обох””.

“У мене з міським головою ніяких розмов на подібну тематику не було. Якщо це все адресувалося мені, то розмова мала б відбутися вже найближчим часом. До того гадати, що малось на увазі та на кого міський голова натякає, то справа невдячна…”, – зазначив Ткачук.

https://www.facebook.com/100006963198830/videos/2354723054769778/

Нагадаємо, Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися.


Будьте першим, хто прокоментував "“Заяву мера щодо мого звільнення не сприймаю”, – Ткачук прокоментував інцидент на сесії (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*