«Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

preview 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

Виборча дільниця у житомирській загальноосвітній школі №33. Молодий хлопець взяв бюлетень і йде до кабінок. «Ви забули ще один бюлетень!» – кричать йому навздогін. Хлопець винувато усміхається і йде назад. «Ця молодь вічно кудись поспішає…» – філософським тоном коментує немолода жінка, член виборчої комісії.

08 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

«Був сьогодні один дивакуватий виборець. Чоловік приблизно 60 років. Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг. Потім ходив і питав, кого вписати в бюлетень замість Юлії Тимошенко. Швидше за все, він вкинув в урну порожній бюлетень…» – розповідає Ігор Дьячук, голова дільничної виборчої комісії №435. Члени комісії закликали дивака до порядку, адже такий вибрик може бути розцінений як агітація у день виборів.

07 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

За словами голови комісії, дільницю вранці відвідали іноземні спостерігачі – канадець і шведка. Їх супроводжувала українка-перекладач.

05 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

«Був ще один інцидент. Зайшов якийсь молодик і почав фотографувати виборчий процес. Називав себе спостерігачем – але зареєструвався лише тоді, коли справа мало не дійшла до скандалу!» – додає І. Дьячук.

04 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

«Цей спостерігач чіплявся до різних моментів. Наприклад, цікавився, чому зайшли одразу двоє людей у кабінку для голосування. Ми йому пояснили, що це практично сліпа бабуся. Людина з нормальним зором допомогла бабусі заповнити бюлетень. Закон таке дозволяє…» – каже голова дільничної виборчої комісії.

06 4 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

До людей похилого віку особлива увага. Один дідусь мало не впав посеред дільниці. Його вчасно підхопили під руки. Станом на 12:00 год. 21 липня 2019 року у фойє школи №33 проголосували 380 людей. Це приблизно 22% від загального числа виборців, зареєстрованих на цій дільниці.

10 3 - «Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)

О 18:00 год. я відвідав цю дільницю вдруге. Виборці все ще голосували, хоча вже не так активно, як вдень.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Зайшов у кабінку і майже одразу вибіг…» Як голосували у Житомирі 21 липня (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*