Захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині пішла на спад

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, за останній тиждень на Житомирщині на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 19012 осіб. Це на 23,4% менше ніж за попередній тиждень. Знизилась захворюваність як серед дорослого населення, так і серед дітей. Однак про істотне зниження говорити зарано: захворюваність все ще залишається на дуже високому рівні інтенсивності.

Загалом за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло на 31 % менше дітей, ніж за минулий тиждень (5049). Зниження захворюваності відбулося серед всіх вікових груп. Найвищий рівень захворюваності залишається серед дітей до 4-х років.

Захворюваність серед дорослих за останній тиждень знизилась на 20 % (13963 особи). Найбільший рівень спостерігається серед молоді у віці 18-29 років.

Водночас, не зважаючи на зниження захворюваності, зріс рівень госпіталізацій (на 233 особи). Загалом за тиждень госпіталізовано 759 хворих, в тому числі 281 дитина.

В Житомирі захворюваність також знизилась (на 23,6%). До лікарень обласного центру госпіталізовано 203 хворих, в тому числі 67 дітей.

Нагадаємо, що за останню добу на Житомирщині внаслідок коронавірусної інфекції померло 7 людей.

Будьте першим, хто прокоментував "Захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині пішла на спад"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*