Захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині поступово спадає

За минулий тиждень, з 13 по 19 лютого, на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області захворіло 6733 особи, що на 3,7% хворих більше, ніж за попередній тиждень. Зросла захворюваність переважно серед дорослого населення. За даними Житомирського лабораторного центра, наразі в регіоні відмічається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.    

Серед дітей захворюваність дещо знизилася. Зокрема минулого тижня на грип та ГРВІ захворіло на 2% дітей менше, ніж за попередній. Питома вага дітей серед захворілих наразі становить 57%.

До лікарень області протягом останнього тижня з грипом та ГРВІ було госпіталізовано 265 хворих, в тому числі 142 дітей. Летальних випадків на Житомирщині, на щастя, не зареєстровано.

В обласному центрі загальна захворюваність також знизилася. Зокрема, у Житомирі за останній тиждень на грип та ГРВІ захворіло на 29 дітей менше, ніж за минулий тиждень (1250 дітей). До міських лікарень госпіталізовано 57 хворих, в.т. ч. 42 дитини.

За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів,  проведених вірусологічною лабораторією центру контролю та профілактики хвороб, за останній тиждень у 11 хворих виявлено грип А (Н1), у 3-х хворих – грип А (Н3), у 1-го хворого – грип не субтипований, у 2-х хворих – вірус грипу В. 

Будьте першим, хто прокоментував "Захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині поступово спадає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*