Залужний: росія готує близько 200 тисяч нових солдатів для повторного походу на Київ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю The Economist заявив, що росіяни готують близько 200 тисяч нових солдатів для повторного походу на Київ. Для цього, власне, і була оголошена мобілізація на росії.

Російська мобілізація спрацювала. Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати. Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати.

Я вивчав історію двох чеченських воєн – все було так само. Можливо, вони не так добре оснащені, але вони все одно становлять для нас проблему. За нашими оцінками, у них є резерв в 1,2-1,5 млн осіб…

– зазначив генерал.

За інформацією розвідки, вже в січні-лютому РФ може розпочати великий наступ з Донбасу на сході, з півдня або навіть з Білорусі. При цьому, за словами Залужного, нова хвиля мобілізації не потрібна, однак життєво важливим є забезпечення української армії потужною зброєю.

У нас достатньо людей, і я ясно бачу, що я маю. Мені вистачить. Мені не потрібні сотні тисяч. Нам потрібні танки, нам потрібні БТРи, БМП. І нам потрібні боєприпаси

– підкреслив Головнокомандувач.

Окрім того, генерал Залужний повідомив, що Збройні сили України вже готують нову велику операцію, але наразі ще бракує ресурсів для її проведення. Лише у разі поставок потрібної зброї є реальна можливість повернути Україні кордони 23 лютого.

Мені потрібно 300 танків, 600-700 БМР, 500 гаубиць. Тоді, думаю, цілком реально вийти на рубежі 23 лютого. Але двома бригадами я не зможу. Я отримую те, що отримую, але це менше, ніж те, що мені потрібно“,

– наголосив Залужний.

А поки, на думку Головнокомандувача, Україну попереду чекають декілька критичних місяців.

Нагадаємо також, що речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що у росії немає проблем із постачанням дронів-камікадзе з ірану.

Будьте першим, хто прокоментував "Залужний: росія готує близько 200 тисяч нових солдатів для повторного походу на Київ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*