У Житомирській лікарні №2 побудують новий корпус з укриттям та сучасним обладнанням 

Європейський Союз профінансує будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу житомирської лікарні №2, а також виділить кошти на реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги та хірургічного відділення. 

Про це під час сесії Житомирської міської ради сьогодні, 15 грудня, розповів міський голова Сергій Сухомлин. 

За його словами, Євросоюз планує виділити майже 200 млн. грн. на будівництво лікувально-діагностичного корпусу лікарні:

«Це окремий корпус, який ми плануємо побудувати, абсолютно новий, з укриттям для всього персоналу і хворих лікарні. І цей корпус новий, сучасний, з обладнанням, дуже потрібним нашому місту і нашій області. Ми давно про це мріяли, не один раз про це говорили, але вчора з’явилася конкретна надія і конкретні строки, коли Євросоюз нам може профінансувати цей проєкт. До 20 грудня ми подаємося на цю програму, і є дуже велика ймовірність, що нам цей проєкт профінансують в розмірі близько 200 млн грн».

Окрім цього, планують реконструювати два відділення медичного закладу: екстрене та хірургічне. Загальна сума – близько 60 млн. грн.

«Також нам нададуть субвенцію, за яку ми зробимо реконструкцію двох відділень. Ми давно хотіли зробити всі ці ремонти, і по хірургічному відділенню, і по приймальному відділенню, і ми отримаємо грантові кошти на виконання всіх цих заходів», – додав Сухомлин.

Нагадаємо, для житомирських школярів міська влада закупить світловідбиваючі стрічки.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській лікарні №2 побудують новий корпус з укриттям та сучасним обладнанням "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*