Заступницю Житомирського міського голови судитимуть за «збитки бюджету»

cropped img1556031408 e1574068078987 - Заступницю Житомирського міського голови судитимуть за «збитки бюджету»

У Житомирі судитимуть заступницю міського голови Марію Місюрову за зловживання під час закупівлі медичного устаткування в місцеві лікарні. Про це повідомили 15 листопада в прокуратурі Житомирської області. Зокрема зазначається, що у 2017 році бюджет втратив 780 тисяч гривень у той час, коли начальниця управління охорони здоров’я Житомирської міської ради (тоді займала таку посаду) була головуючою тендерного комітету та порушила вимоги чинного законодавства при визначенні переможців конкурсу із закупівлі діагностичного обладнання за бюджетні кошти на загальну суму майже 5,2 млн грн.

«Не дотримано вимог п. 2 ст. 3 Закону України» Про державні закупівлі «щодо дотримання режиму економії використання бюджетних коштів, а також принципу максимальної економії та ефективності здійснення закупівель, в результаті чого бюджету завдано збитків майже на 790 тис грн» , – інформували в прокуратурі.

Ще одного фігуранта справи — керівника департаменту медичного обладнання приватного товариства — обвинувачують у заволодінні сумою майже 790 тис грн бюджетних коштів під час здійснення тендерних поставок зазначеної діагностичної апаратури до двох місцевих лікарень.

«Відповідно до укладених з Управлінням охорони здоров’я міськради за результатами конкурсних торгів договорів, виконавець порушив законодавство, яке регламентує ціноутворення на вироби медичного призначення, що закуповують за бюджетні кошти, та завищив вартість медичної техніки на загальну суму 783 492 грн», — пояснили в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводило СУ ГУНП в області.

Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира. Прокуратура області здійснюватиме публічне обвинувачення.


Будьте першим, хто прокоментував "Заступницю Житомирського міського голови судитимуть за «збитки бюджету»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*