Збирає на автівки швидкої допомоги для України: бігун із Нідерландів пробіг майже 2500 км до Житомира (ФОТО)

Бігун із Нідерландів пробіг майже 2500 км до Житомира

Бігун із Нідерландів Боас Крагтвейк біжить з Амстердама до Києва та збирає гроші на автомобілі швидкої допомоги для України. Загальний маршрут становить 2500 км, а подолати цю відстань він планує за 50 днів. 

Сьогодні, 6 вересня, Боас завітав до Житомира дорогою до столиці. 

«47 днів тому ми вибігли з Амстердаму і досі продовжуємо свій шлях до Києва. До столиці України ми маємо прибігти на 50-й день ультрамарафону, і пробігти таким чином 2500 км. Мета – зібрати кошти на карети швидкої допомоги. Наразі зібрано 50 000 євро. Кожні 30 000 євро – це швидка. Також мета нагадати європейцям, що війна не так далеко, що в Україну можна добігти», – розповідає бігун.

Боас має групу підтримки: Брам – тренер, а також Боа – відповідає за медіа частину та соціальні мережі. 

На початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, Боас допомагав евакуювати українців у Німеччину та Польщу. Проте закінчувати допомогу нашій країні на цьому – не хотів:

«Ніхто такого не очікував. На початку повномасштабного вторгнення я займався евакуацією цивільних з кордону, вивозив сім’ї, забирав їх у Німеччину, в Польшу. Я розумію, що всі вже втомилися від війни, бо вона триває вже 1,5 року, і я розумію, що особливо втомилися люди в Україні. Не нормально постійно сидіти в бомбосховищах, а українці зараз вимушені там перебувати часто, для них це вже частина повсякденного життя, але так не має бути. Не нормально, що когось окуповує інша країна. Тому ми з командою допомагаємо і збираємо на швидкі, бо вони будуть рятувати життя». 

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин зустрівся з бігуном, виказав йому вдячність за допомогу, а також підписав прапор. Як розповів Боас, у кожному місті, де вони зупиняються, просять мерів підписати пам’ятний Прапор України. 

«Перш за все хочу подякувати за те, що ви робите. Бо дуже важливо звертати увагу до війни, бо люди з часом втомлюються від негативних новин, і постійна підтримка уваги до війни росії проти України – це для нас дуже важливо. І подяка за вашу гуманітарну місію, за те, що ви намагаєтеся об’єднати людей навколо збору коштів на допомогу», – зазначив мер міста. 

Нагадаємо, чарівні та унікальні: ляльки майстрині з Романова розрада і підтримка ЗСУ (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Збирає на автівки швидкої допомоги для України: бігун із Нідерландів пробіг майже 2500 км до Житомира (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*