Збитки від масового мору риби на Коростенщині склали понад 10 млн грн

4 вересня Житомирський рибоохоронний патруль звернувся до екологів з приводу масової загибелі риби у річці Стручок Народицької громади. Екоінспектори виїхали до водосховища біля с. Ласки Народицької ТГ, де відібрали проби води для дослідження і подальшого обрахування завданих довкіллю збитків.

За результатами лабораторних дослідженьу воді зафіксовано незначне (приблизно у 1,2 рази) перевищення нормативів ГДК по хімічному споживанню кисню (ХСК), по біологічному споживанню кисню (БСК5) – в 1,8 рази. Окрім того, зафіксовано низький вміст розчиненого кисню у воді – від 3 до 4 мг/дм3 при нормі не менше 6 мг/дм 3 за межами населеного пункту.

Відтак за наданими Житомирським рибоохоронним патрулем актами обстеження берегової лінії з зазначенням кількості загиблої ради за видами спеціалісти Інспекції провели розрахунок шкоди, заподіяної рибному господарству внаслідок загибелі водних біоресурсів. Загальна сума заподіяних збитків склала понад 10 млн 212 тис грн.

Наразі, за інформацією Екоінспекції, матеріали з результатами досліджень та обрахованою сумою шкоди, нанесеної довкіллю, скеровані до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах компетенції.

Нагадаємо також, що збитки від загибелі риби у р.Гуйва на Житомирщині сягають пів мільйона гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "Збитки від масового мору риби на Коростенщині склали понад 10 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*