Зеленський виступив проти “нікчемного” рішення КСУ та запропонував зняти повноваження з суддів

Глава держави переконаний, що рішення Конституційного суду було прийнято в рамках реального конфлікту інтересів і назвав його “нікчемним”.

Володимир Зеленський закликав Верховну Раду підтримати законопроект, згідно якого судді КСУ повинні припинити свої повноваження. Вказана інформація була розміщена з позначкою “невідкладної” на офсайті ВРУ.

У документі зазначається, що президент закликає уряд визнати рішення Конституційного суду від 27 жовтня щодо неконституційності кримінальної відповідальності недійсним, адже воно було прийняте під тиском ситуація, що склалася. 

У рамках законопроєкту, який ініціював глава держави, Закон України “Про запобігання корупції” та Кримінальний кодекс України повинні дотримуватися старої редакції, а саме тієї, що була дійсною до 27 жовтня. 

Також Зеленський закликав зняти повноваження з усіх суддів КСУ.

“Повноваження складу Конституційного суду України, діючого на момент прийняття рішення Конституційного суду України від 27 жовтня 2020 року № 13-р/2020 у справі № 1-24/2020(393/20), припиняються з дня набрання чинності цим законом”, – йдеться в тексті законопроекту, який вже розглядають предтавники Ради.

Нагадаємо, як Зеленський приїхав на Житомирщину аби перевірити реалізацію проєкту «Велике будівництво».Будьте першим, хто прокоментував "Зеленський виступив проти “нікчемного” рішення КСУ та запропонував зняти повноваження з суддів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*