ЖДТУ став Державним університетом "Житомирська політехніка" | Times ZT

ЖДТУ став Державним університетом “Житомирська політехніка”

Сьогодні, 8 квітня, Житомирський державний технологічний університет офіційно змінив назву. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив віце-прем’єр міністр України Генадій Зубко.

“Відтепер – ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА! На мапі європейських вузів, поруч з відомими Гданською, Вроцлавською, Люблінською, Міланською та Львівською та іншими ПОЛІТЕХНІКАМИ з’явилась і «Житомирська політехніка» – таку нову європейську назву отримав мій рідний Житомирський державний технологічний університет”, – зазначив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За словами Зубка, вже цьогоріч у дипломах випускників буде вказана нова назва. Він також наголосив, що ведеться робота задля того, аби в новому корпусі закладу, зведення якого завершується, було встановлено сучасне обладнання для підготовки фахівців.

✌️Вітаю студентів і викладачів Житомирського державного технологічного університету з отриманням нової класної назви – Житомирська політехніка!

Gepostet von Геннадій Зубко am Montag, 8. April 2019

В свою чергу губернатор Житомирщини зауважив, що наступним кроком буде отримання університетом статусу національного.

Нагадаємо також, що у Житомирському державному технологічному університеті відбулось підписання «Технологічного Пакту для розвитку жінок у STEM компаніях».

  • 453
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "ЖДТУ став Державним університетом “Житомирська політехніка”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*