Житомирян закликають підтримати петицію щодо заборони продажу тварин у зоомагазинах

На сайті електронних петицій до Житомирської міської ради з’явилось звернення щодо заборони продажу тварин у місцевих зоомагазинах.

Петицію опублікував місцевий активіст Владислав Михайлович Малиновський, 14-го червня.

“Кожного дня в Україні тисячі собак і кішок виступають у ролі “живого товару” на вітринах зоомагазинів, будучи жертвами фінансових інтересів підприємців, торгових мереж і недобросовісних заводчиків. Коли ви прямуєте до магазину для того, щоб придбати хліб або побутову техніку – це норма. Але живі істоти не мають продаватися за тими ж самими умовами, як і упаковка туалетного паперу. Спробуйте уявити, як це день у день сидіти в прозорій коробці, при постійно включеному світлі, без свіжого повітря, прогулянок, нормальної системи харчування, а сам продаж собак і кішок з вітрин магазинів провокують людей на спонтанні покупки, покупку на емоціях, без тверезого розрахунку своїх можливостей. “, – йдеться у тексті петиції.

Посилаючись на закон №2120-VIII стосовно посилення відповідальності за жорстке поводження з тваринами, активіст закликає підтримати звернення про повну заборону продажу собак та кішок у зоомагазинах обласного центру та встановити адмінвідповідальність за здійснення торгівлі в торгових центрах.

Для того, щоб зверення було розглянуте відповідальними особами Житомирської міськради, воно має набрати понад 250 голосів “за” впродовж трьох місяців з його оприлюднення.

Для того, щоб підтримати петицію, перейдіть за посиланням ТУТ.

А ми нагадаємо, що житомирян запрошують на виставку-ярмарок тварин.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян закликають підтримати петицію щодо заборони продажу тварин у зоомагазинах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*