ЖК «Преміум-Парк» запрошує житомирян на Всеукраїнський правовий диктант

ЖК «Преміум-Парк»
ЖК «Преміум-Парк»

ЖК «Преміум-Парк» бере активну участь у соціальному житті Житомира. Природно, що житловий комплекс активно підтримав ідею Всеукраїнського правового диктанту, який проведе «Експертна юридична служба» одразу у декількох містах України: Житомирі, Києві, Львові, Тернополі, Вінниці, Одесі. За результатами диктанту «Експертна юридична служба» розробить спеціальні рекомендації, які суттєво покращать правову комунікацію між владою та громадою.

«Знати – краще, ніж не знати. Передбачити проблему – набагато краще, ніж реагувати на те, що вже сталося. Ця акція – гарна нагода для всіх нас перевірити рівень правової грамотності, зрозуміти перспективи власного зростання у цій сфері», – каже керівник центру показів ЖК «Преміум-Парк» Лілія Пелехата. «Преміум-Парк», образно кажучи, соціальний житловий комплекс: ми виділили 40 квартир для учасників АТО, ми підтримуємо людей похилого віку, проводимо дитячі творчі конкурси тощо. Я добре знайома з діяльністю «Експертної юридичної служби», я є її щирим симпатиком. Саме тому ми закликаємо житомирян взяти участь у диктанті!» – додала Л. Пелехата.

Місце проведення у Житомирі: Житомирський національний агроекологічний університет, корпус 4, ауд.111 (Старий бульвар, 7).

Час проведення: четвер 26 жовтня, 15:30 год.

Участь у диктанті безкоштовна. Зареєструватися можна на сайті:  www.vpd.in.ua

 Які квартири можна придбати у ЖК «Преміум-Парк»?

«Житомир купити квартиру» – щодня тисячі людей вводять цей запит у пошукові системи. І багато хто шукає не просто абияке житло, а щось особливе. «Преміум-Парк» пропонує сучасні 1-кімнатні та 2-кімнатні помешкання з усіма вигодами. Висота стель у житлових приміщеннях 2,78 м. Комплекс складатиметься з шести секцій, зараз завершується продаж квартир у п’ятій. Ця секція кутова, тому має оригінальне планування.

12-поверховий «Преміум-Парк» налічуватиме близько 500 помешкань

Планування поверху секції №5; на плані можна побачити великі кухні-їдальні площею 26,25 кв. м та 27,31 кв. м; у ці цифри включено й площу закритих лоджій, вони є повноцінними житловими зонами

Три двокімнатні виходять вікнами на річку, там передбачені по-особливому засклені панорамні лоджії. В усіх двокімнатних квартирах, як це зараз прийнято, є додатковий другий санвузол. Водночас у цій же секції можна придбати невеликі й порівняно недорогі однокімнатні квартири загальною площею 39,34 кв. м або 44,20 кв. м.

Панорамні закриті лоджії мають низьку лінію засклення; насолодитися красою краєвиду тут можна, не встаючи з крісла

Золота осінь за вікнами лоджії ЖК «Преміум-Парк»

Старі забобони стосовно «холодних» кутових квартир, які ще побутують серед деяких житомирян, неактуальні: зовнішні стіни житлового комплексу мають солідну цегляну кладку з додатковим утепленням та клінкерним облицюванням. У секції №4 також переважають двокімнатні квартири. Другий санвузол у цих помешканнях має площу близько 3 кв. м. та форму, наближену до квадрату. Тобто, за бажання у більшому санвузлі можна розмістити ванну, а в меншому (окрім унітазу та рукомийника) – душову кабіну, або ж велику пральну машину. Однокімнатних квартир на поверсі лише дві – але які!

Планування поверху секції №4; привертають увагу однокімнатні квартири з кухнею-їдальнею площею 16,26 кв. м та величезною квадратною кімнатою 38,22 кв. м; інші квартири двокімнатні, деякі з них двосторонні

 

Популярна ідея: квартира, перепланована у «студіо»

«Деякі клієнти спочатку не розуміють, коли ми кажемо їм, що площа цієї «однушки» – 62,88 кв. м. Адже в інших житлових комплексах це площа двокімнатної. Тим не менш, ми пропонуємо таке житло, і воно значно розширює уявлення городян про можливості однокімнатної квартири!» – коментують у центрі показів.

Будівельники не сплять: внутрішні роботи в одному з помешкань

 

Цеглу транспортують на верхні поверхи секції №5

Житлова кімната у таких квартирах має форму практично ідеального квадрату з лоджією загальною площею… 38,22 кв. м!

«У багатьох людей одразу виникають творчі ідеї стосовно зонування: ось тут ми поставимо велике ліжко і шафу-купе, тут буде зона вітальні тощо. Втім, дехто просить практичних порад на цю тему, і ми охоче допомагаємо,» – додають працівники центру.

 Які секції вже збудовані і які ще будуються?

ЖК «Преміум-Парк» сповідує ідею послідовного руху. Станом на середину жовтня повністю зведено шосту секцію та майже завершено п’яту. Водночас активно будується четверта секція, і квартири у ній так само активно продаються. У секції №6 всі без винятку помешкання вже продані. У секції №5 продано майже все, залишилося лише декілька вільних квартир.

Секція №5 майже зведена, залишилося засклити лоджії та провести внутрішні роботи

Будують секцію №4; ближче до її завершення почнуть зводити секцію №3, потім таким же чином №2 та №1

Стає модною тенденція, коли родина купує дві квартири поряд, не об’єднуючи їх. У більшій мешкають батьки, а меншу займає, наприклад, донька-студентка, або син – учень старших класів. Таким чином, батьки і діти живуть «двері у двері», проте самостійно, а нащадки привчаються до відповідальності за власне житло та власний спосіб життя. Інший варіант – коли дорослі діти купують сусідню квартиру для батьків похилого віку. Взаємна турбота та взаємна повага – що може бути краще для ідеальних стосунків між близькими людьми?

Що ви отримаєте, купивши житло у ЖК «Преміум-Парк»?

За оцінками експертів, «Преміум-Парк» належить до житлових комплексів комфорт-класу/бізнес-класу – причому за рядом ознак він стоїть на сходинку вище, наближаючись до стандартів житла преміум-класу. З чого складається такий високий статус? Це, перш за все, унікальне розташування у тихому районі історичного центру Житомира (трохи гамірно тут може бути лише під час футбольних матчів на стадіоні). А також неповторні краєвиди, що відкриваються з вікон.

«Преміум-Парк» візуально домінує на березі Тетерева між двома мостами; так житловий комплекс виглядає з Пішохідного мосту…

 

…а так виглядає Пішохідний міст з вікна житлового комплексу

Інші ознаки високого класу ЖК «Преміум-Парк», які заохотять вас купити у Житомирі квартиру:

– фасади прикрашено якісною клінкерною цеглою, тому будинок довгі роки виглядатиме свіжим, як «нова копійка»;

– великі фігурні лоджії, в тому числі панорамні, засклені за проектом і утеплені за стандартами зовнішніх стін; вони можуть бути як інтегрованими частинами кімнат, так і окремими зонами відпочинку;

– мешканці можуть додатково придбати ізольовані комори, в тому числі з денним освітленням, а також гаражні приміщення;

– житловий комплекс матиме затишний двір з дитячим майданчиком, зручні асфальтовані під’їзди та розвинену інфраструктуру: крамниці, кав’ярні, аптеки тощо.

Синельниківська (колишня Дитячої Комуни) – тиха патріархальна вулиця; від Старого Бульвару до ЖК «Преміум-Парк» цією вулицею лише близько 300 м

Вікна на північ: вид на місто та стадіон «Полісся» з верхніх поверхів секції №6

Парк в оточенні парків

Важливо пам’ятати: «Преміум-Парк» – екологічно чистий в усіх відношеннях. Він виріс на занедбаному пустирі, не знищивши при цьому жодного акру зелених насаджень. Із заходу – Старий бульвар, зі сходу – тиха паркова зона, з півдня – мальовничі береги Тетерева та великі дерева Шодуарівського парку.

Східні вікна виходять на старий парковий масив, за яким ховається військовий госпіталь

 

Вікна на південь: проти сонця річка грає усіма барвами

Ціни на житло у ЖК «Преміум-Парк» сьогодні стартують від позначки 11 900 грн. за квадратний метр. Бажаєте купити квартиру у Житомирі? Щоб зробити перший крок, варто лише зателефонувати:

+38 (097) 115 00 33

+38 (050) 033 33 51

Центр показів ЖК «Преміум-Парк» розташувався на розі Старого бульвару та Синельниківської…

 

…і тут завжди людно

Якщо цими чудовими осінніми днями ви гуляєте Старим бульваром – можете завітати у гості і без дзвінка! Нас знайти легко:

Житомир, Старий Бульвар, 21 

http://www.premium-park.com.ua/

Будьте першим, хто прокоментував "ЖК «Преміум-Парк» запрошує житомирян на Всеукраїнський правовий диктант"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*