Згоди так і не дійшли: в Житомирі вкотре перенесли обговорення щодо підвищення вартості проїзду

Screenshot 3 1 - Згоди так і не дійшли: в Житомирі вкотре перенесли обговорення щодо підвищення вартості проїзду

Сьогодні, 7-го серпня, в Житомирі відбулось чергове засідання виконкому, де присутні мали розглянути наболіле питання про підвищення вартості проїзду в міських маршрутках.

Після вчорашніх громадських слухань, з приводу умов конкурсу для перевізників та підняття тарифу за проїзд в громадському транспорті, Житомирський виконком, все ж таки, вирішив “не ризикувати” та перенести розгляд цього питання.

Таку ідею запропонував заступник міського голови Дмитро Ткачук. За його словами, після громадських слухань чиновники вирішили прийняти до уваги думку житомирян, “відпрацювати” їхні пропозиції та згодом знову повернутись до цього питання.

Зазначимо, що активісти, які були вчора, 6-го серпня, присутні на громадських слуханнях, прийшли й на засідання виконкому, аби захищати та відстоювати свої права. Проте, до цього справа так і не дійшла…

Єдине, що залишилось містянам – це висловити справедливе обурення тим, що вчора це питання не зняли з порядку денного виконкому, а оголосили про це тільки під час засідання сьогодні.

Нагадаємо, “Усе вже вирішили до Вас!”: збільшення вартості проїзду обговорили на громадських слуханнях.


Будьте першим, хто прокоментував "Згоди так і не дійшли: в Житомирі вкотре перенесли обговорення щодо підвищення вартості проїзду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*