Житомир передав Миколаєву установку для очистки води. ФОТО | Times ZT

Житомир передав Миколаєву установку для очистки води. ФОТО

Житомир допоміг із забезпеченням водою Миколаєва, де рашисти нещодавно знищили дві мережі водопостачання. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів міський голова Сергій Сухомлин.

«Житомир передав установку для очистки води в Миколаїв, який вже тижні зо два без води. Установка відфільтровує всі забруднення в воді та має 3 ступені очищення. Її потік води – 33 літри в хвилину. Крім того, значний запас питної води передали наші підприємці», – пише Сухомлин.

Це не перший випадок, коли Житомир допомагає містам, що постраждали від рашистів. Раніше, працівники КП «Житомирводоканал» допомагали ремонтувати водогін в Ірпіні. 

«Наші працівники виконували роботи на водогоні в Ірпіні. Місцевий водоканал не міг власними силами відновити водопостачання міста швидко, адже для цого потрібні і люди, і техніка (автопарк Ірпіньводоканалу повністю знищено – авт.). Наші хлопці допомагали зводити водопровідні камери, встановлювати запірну арматуру та прокладати трубопровід, який транспортуватиме воду з Києва до Ірпіня», – йдеться на Фейсбук-сторінці КП «Житомирводоканал».

Нагадаємо, майже два мільйони гривень на ремонт Житомира та закриті питання: позачерговий виконком.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир передав Миколаєву установку для очистки води. ФОТО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*