Житомир під дощем святкував Всесвітній день туризму

Сьогодні, 24 вересня Житомир долучився до святкування Всесвітнього дня туризму.

 Попри незатишну погоду не обійшлося без концертної програми від гуртів міста, ансамблів та сольних виконавців. Привітати житомирян завітали гурт “Намисто”, Анастасія Конопацька, Ольга Підгородецька, ансамбль “Черемшина”, Денис Чернявський та інші. Туристичні агенції міста отримали відзнаки Житомирської міської ради. Найкращим туроператором шляхом інтернет голосування визнано туристичну агенцію “Патріот”, яка отримала 149 голосів.

Нагороди отримали також викладачі та студенти державного університету “Житомирська політехніка” та Поліського Національного університету.

Нажаль, погодні умови не дали змоги провести усі заплановані заходи, тож переважну більшість святкових локацій перенесено  на 27 вересня.

Заходи проходитимуть в понеділок на вулиці Михійлівській з 12.00 години. Житомиряни та гості міста матимуть змогу відвідати виставки туристичних агенцій та суб’єктів туристичної сфери (Музей космонавтики імені С.П. Корольова, літературний і ремісничий музеї, галереї тощо), зробити пам’ятні знімки на тематичних фотозонах.

У свою чергу, на майданчику біля кінотеатру “Жовтень” проходитиме туристичний форум “Мандруй Житомирщиною” та фестиваль “ZT-EXPO 2021”.

Анастасія РОМАНЧУК

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир під дощем святкував Всесвітній день туризму"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*