Житомир попрощався з Богданом Козаком: Герой загинув у свій день народження (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

Житомир попрощався з Богданом Козаком: Герой загинув у свій день народження (ФОТО-ВІДЕО)

13 серпня житомиряни попрощалася з нашим захисником і справжнім патріотом України Козачком Богданом Олексійовичем.

Страшна війна забрала життя Героя у день його народження, 25-річчя. Мав святкувати 10 серпня, свій такий невеликий життєвий ювілей… 

Житомиряни віддали останню шану і повагу нашому захиснику. Не змогли приїхати рідні і близькі, адже він родом із Луганщини.

“Після закінчення школи, напередодні 2014-го року він обрав професію військового психолога і вступив до одного із вишів на Луганщині. І коли розпочалося вторгнення, він не зміг продовжити навчання. З перших днів вторгнення російської армії на територію Луганщини став на захист України. З 2018 року він трішки працював на цивільних посадах і до навчання так і не зміг повернутись, хоча дуже хотів. Розуміючи що захопленням районів тільки на Луганщині війна не закінчиться, з початком повномасштабної агресії Богдан кинув все, скочив у свій автомобіль, загрузив боєприпаси, які він приховував від рашистів, і кинувся до наших підрозділів Збройних Сил, які стояли на той час там. І, дякуючи зібраним боєприпасам, вони вже разом почали давати відсіч агресору. Далі він став кадровим військовим до одного з наших підрозділів й до останнього подиху, миті він захищав нашу Україну” – зворушливо ділиться Ольга Юрченко, директорка міського центру соціальних служб – Ми маємо жити, щоб бути достойними пам’яті таких патріотів, воїнів світла і добра. Таких як Богдан і таких, як ті сотні і на жаль уже тисячі полеглих справжніх кращих із кращих Українців…”

Житомир попрощався з Героєм Вячеславом Усенком (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з Богданом Козаком: Герой загинув у свій день народження (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*