Житомир попрощався з Захисником Віктором Перепелицею (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

Житомир попрощався з Захисником Віктором Перепелицею (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 27 серпня, житомиряни попрощалися з нашим захисником, патріотом, героєм Віктором Миколайовичем Перепелицею. 

Церемонія поховання та прощання проходили на Смолянському міському військовому цвинтарі.

У скорботі залишилися рідні, близькі, друзі, побратими…

“Це людина, яка досягла дуже багато в своєму житті, в нього було достатнє забезпечення, він мав усе, і, здається, міг би відсидітися, десь там в тилу, але він зробив вибір, тому що його Україна, його родина, його друзі, діти, батьки, знайомі, просто українці потребували захисту… Такі людини заслуговують на пошану, пам’ять, і на нашу достойну перемогу, і на нашу єдність.” – поділилася Ольга Юрченко, директорка Житомирського міського центру соціальних служб.

Віктор по життю був успішною людиною, бізнесменом. З початком повномасштабної агресії з боку російського окупанта він кинув все і пішов захищати Україну. 

22 серпня 2022 року Віктор Перепелиця загинув, захищаючи Харківську область. 

“Війна щодня збирає свій кривавий врожай. Ми несемо втрати. Вчора загинув від 120-ї міни наш побратим з Житомира. Його намагалися врятувати, але міна завдала рани ніг, несумісних з життям. Медики привезли його з передової, але він відійшов прямо на очах. Він лежав з перебитими ногами, смертельно блідий від втрати крові.

Псевдо «Бармалей», людина з мільйонними статками, який мав у житті все і більше. Але не міг стояти осторонь і просто дивитися. Як берсерк, він поливав з посадки орків з «Матадора», щоби відволікти увагу ворога на себе і врятувати побратимів. Гнів і біль. Всередині все менше емоцій, крім бажання завершити війну перемогою над цими виродками. Вибачте, що в свято про трагічне. Перемога буде за нами. Бережіть себе.” – згадує про Віктора в фейсбуці його друг та побратим Тарас Березовець.

Світла пам’ять Герою…

Терорист пушилін злив інформацію про розташування складів БК окупантів (ФОТО)

У Житомирі волонтери збирають бляшанки для виготовлення окопних свічок воїнам (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з Захисником Віктором Перепелицею (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*