Житомир повернеться до транспортних обмежень: пільговики їздитимуть безкоштовно лише кілька годин на добу

Житомирська влада повідомила про повернення часових обмежень в громадському транспорті для безкоштовного проїзду пільгових категорій громадян.

У Житомирі пільговики їздитимуть безкоштовно лише з 10:00 до 16:00 години. Транспортні обмеження почнуть діяти вже з суботи, 23 жовтня. Вказану інформацію під час ефіру в програмі «Діалоги» повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Два дні тому проходила комісія ТЕБ і НС, ми збирали бізнес: представників ринків, торгівельних центрів. На комісії було проголосовано ряд обмежень, які будуть діяти в нас уже з суботи (23 жовтня, – ред.). Так само ми будемо вводити обмеження по транспорту, і так само, вибачте нам, наші пільговики, але ми будемо вводити безкоштовне пересування транспортом по годинах: з 10.00 до 16.00, як це було навесні, коли ми були в червоній зоні. Чому? Дітям потрібно зранку доїхати до школи, дитсадка, людям потрібно на роботу. Будуть жорсткі обмеження за кількістю місць в громадському транспорті, тому пенсіонери (пільговики – ред.) зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом з 10.00 до 16.00. Після того, як ми вийдемо з червоної зони, ми знову знімемо ці обмеження», – йдеться в тексті повідомлення.

Згідно слів мера, часові обмеження в громадському транспорті почнуть діяти, коли місто офіційно перейде до “червоної” зони.

Нагадаємо,що через стрімкий приріст хворих на COVID Житомирщину зобов`язали посилити карантинні обмеження

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир повернеться до транспортних обмежень: пільговики їздитимуть безкоштовно лише кілька годин на добу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*